-20%
Healinature EyeWell Formula ar cinku redzei un acīm, 32 kapsulas | internetaptieka.lv
Healinature EyeWell Formula ar cinku redzei un acīm, 32 kapsulas | internetaptieka.lv
Healinature EyeWell Formula ar cinku redzei un acīm, 32 kapsulas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Healinature EyeWell Formula ar cinku redzei un acīm, 32 kapsulas

Drīz būs

Healinature EyeWell Formula ar cinku redzei un acīm, 32 kapsulas Produkts apvieno antioksidantu un bioloģiski aktīvo vielu īpašības redzes funkciju saglabāšanai. Melleņu ekstrakts un vitamīns A stimulē redzes pigmenta - rodopsīna sintēzi, kas ir īpaši nepieciešams normālai redzei pie slikta apgaismojuma. Luteīns (tulk. "dzeltenais") ir karotenoīds, kas nosaka dzeltenā punkta ...
Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Healinature EyeWell Formula ar cinku redzei un acīm, 32 kapsulas Produkts apvieno antioksidantu un bioloģiski aktīvo vielu īpašības redzes funkciju saglabāšanai. Melleņu ekstrakts un vitamīns A stimulē redzes pigmenta - rodopsīna sintēzi, kas ir īpaši nepieciešams normālai redzei pie slikta apgaismojuma. Luteīns (tulk. "dzeltenais") ir karotenoīds, kas nosaka dzeltenā punkta (īpašas vietas acs tīklenē, kas nodrošina redzes galvenās funkcijas) krāsu un funkcionālās spējas, kā arī kalpo par dabiskām aizsargbrillēm, pasargājot acis no spilgtas gaismas nelabvēlīgas ietekmes. Cinks ir spēcīgs antioksidants, palīdz tīklenei adaptēties spilgtas gaismas apstākļos.
sastāvs
Melleņu 25% ekstrakts, Divdaivu ginka lapu 24%/6% ekstrakts, Žibulīšu ziedu un lapu ekstrakts 4:1, Zaļās tējas lapu 95% ekstrakts, Bioflavonoīdu komplekss (no citrusu augļiem), A vitamīns, Folskābe, Luteīns, Cinks, Cietā kapsula no želatīna. 
lietošana
No 1 līdz 2 kapsulām dienā vai pēc ārsta norādījuma. 
ražotājs

SIA Aptiekas Produkcija, Rīga

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 32 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi