Nisita Nasal oitment ziede, 20 g | internetaptieka.lv
Nisita Nasal oitment ziede, 20 g | internetaptieka.lv
Nisita Nasal oitment ziede, 20 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Nisita Nasal oitment ziede, 20 g

8,01€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Nisita ir kopjoši medicīnas līdzekļi deguna gļotādai bez konservantiem. Nisita arī novērš kairinošo vielu nonākšanu kontaktā ar deguna gļotādu, veicina aizlikta deguna ārstēšanu, deguna gļotādas ārstēšanu un mitrināšanu telpās ar sausu gaisu, kreveļu šķīdināšanu, atvieglo elpošanu caur degunu un var līdz ar to veicināt krākšanas mazināšanos. Aizlikta deguna ārstēšanas veicināšana ...

Vairāk par produktu

Par produktu

Nisita ir kopjoši medicīnas līdzekļi deguna gļotādai bez konservantiem. Nisita arī novērš kairinošo vielu nonākšanu kontaktā ar deguna gļotādu, veicina aizlikta deguna ārstēšanu, deguna gļotādas ārstēšanu un mitrināšanu telpās ar sausu gaisu, kreveļu šķīdināšanu, atvieglo elpošanu caur degunu un var līdz ar to veicināt krākšanas mazināšanos. Aizlikta deguna ārstēšanas veicināšana, piemēram, iesnu gadījumā zīdaiņiem, bērniem vai pieaugušajiem. Deguna gļotādas tīrīšanai un mitrināšanai telpās ar sausu gaisu. Paaugstināts deguna infekciju risks. Kreveļu šķīdināšanai. Rinīta gadījumā.

sastāvs

Ol. Eucalypti, Ol. Pini, Thymolum 

lietošana
Pieaugušajiem un bērniem (sākot no 2 gadu vecuma) izsmidzināt katrā nāsī vairākas reizes dienā pa 1-2 izsmidzināmai devai, zīdaiņiem un maziem bērniem (līdz 2 gadu vecumam) pa 1 izsmidzināmai devai katrā nāsī. 1 izsmidzināmā deva satur 0,1ml šķīduma. 
ražotājs

Engelhard Arzneimittel & Co, Vācija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 181 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi