Lactobex Baby pulveris, 10 paciņas | internetaptieka.lv
Lactobex Baby pulveris, 10 paciņas | internetaptieka.lv
Lactobex Baby pulveris, 10 paciņas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Lactobex Baby pulveris, 10 paciņas Probiotiķis. Pienskābo un bifidobaktēriju komplekss ar vitamīniem B1, B2 un B6 Uztura bagātinātājs. Bērniem no 6 mēnešu vecuma. Lactobex Baby viena paciņa satur ne mazāk kā 1,0 miljardu (1x109) pienskābo un bifidobaktēriju kolonijas formējošās L. acidophilus, B. longum, S. thermophilus aizsargātas ar unikālu patentētu tehnoloģiju ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Lactobex Baby pulveris, 10 paciņas Probiotiķis. Pienskābo un bifidobaktēriju komplekss ar vitamīniem B1, B2 un B6 Uztura bagātinātājs. Bērniem no 6 mēnešu vecuma. Lactobex Baby viena paciņa satur ne mazāk kā 1,0 miljardu (1x109) pienskābo un bifidobaktēriju kolonijas formējošās L. acidophilus, B. longum, S. thermophilus aizsargātas ar unikālu patentētu tehnoloģiju Duolac. Produkta sastāvā ir iekļautas tās pašas baktērijas, kas mīt cilvēka kuņģa-zarnu traktā.

lietošana
ieteicamā diennakts deva – 1 g (1 paciņa). Izmantojot tīras šķēres, nogrieziet paciņas galu. Lietojiet produktu tīrā veidā, pievienojiet to Jūsu bērna ēdienam vai dzērienam vai izšķīdiniet to Jūsu bērna piena/ūdens pudelītē. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Rekomendēts ilgstošai lietošanai.Lietojot antibiotiku terapijas laikā, starp Lactobex Baby un zāļu lietošanu ieteicams ievērot 2 stundu starplaiku. 
ražotājs

Cell Biotech International A/S, Dānija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 102 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi