Lactobex pulveris, 10 paciņas | internetaptieka.lv
Lactobex pulveris, 10 paciņas | internetaptieka.lv
Lactobex pulveris, 10 paciņas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Lactobex pulveris, 10 paciņas. Probiotiķis. Pienskābo un bifidobaktēriju komplekss. Uztura bagātinātājs. Viena paciņa satur ne mazāk kā 1,0 miljardu (1x109) pienskābo un bifidobaktēriju kolonijas formējošās L. acidophilus, B. longum, S. thermophilus, B. lactis, L. rhamnosus - aizsargātas ar unikālu patentētu tehnoloģiju Duolac, kas būtiski uzlabo baktēriju kultūru stabilitāti un nokļūšanu ...
Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Lactobex pulveris, 10 paciņas. Probiotiķis. Pienskābo un bifidobaktēriju komplekss. Uztura bagātinātājs. Viena paciņa satur ne mazāk kā 1,0 miljardu (1x109) pienskābo un bifidobaktēriju kolonijas formējošās L. acidophilus, B. longum, S. thermophilus, B. lactis, L. rhamnosus - aizsargātas ar unikālu patentētu tehnoloģiju Duolac, kas būtiski uzlabo baktēriju kultūru stabilitāti un nokļūšanu zarnu traktā, aizsargājot tās no ārējās vides negatīvās ietekmes, kā arī no kuņģa skābes.
sastāvs
Dekstroze, fruktooligosaharīdi, apjoma palielinātājs: polidekstroze; pretsalipes viela: mikrokristāliskā celuloze; stabilizētājs: ksilīts; kukurūzas ciete, piena aromatizētājs, pretsalipes viela: silīcija dioksīds; vaniļas aromatizētājs, pienskābās un bifidobaktērijas Duolac: L. acidophilus, B. longum, S. thermophilus, B. lactis, L. rhamnosus. Satur piena sūkalas un laktozi.
lietošana
Ieteicamā diennakts deva – 1 g (1 paciņa). Izmantojot tīras šķēres, nogrieziet paciņas galu. Lietojiet produktu tīrā veidā vai izšķīdiniet vēsā šķidrumā (ūdenī, sulā, pienā) vai pievienojiet to Jūsu ēdienam (piemēram, – jogurtam vai sausajām brokastīm). Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Rekomendēts ilgstošai lietošanai. 
ražotājs

CellBiotechInternationalA/S, Dānija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 215 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi