Product
Thumb
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Acis, Deguns, Ausis

Bepanthen Eye acu pilieni, 0.5 ml x 20 gab.

Eur 10,33 0.5 ml x 20 gab.
daudzums
Bepanthen Eye acu pilieni, 0. 5 ml x 20 gab. Bepanthen Eye acu pilieni veido sterilu, konservantus nesaturošu, viskoelastīgu, caurspīdīgu aizsargslānīti uz radzenes. Satur nātrija hialuronātu - hialuronskābes nātrija sāli. Savu īpašību dēļ nātrija hialuronāts veido vienotu, noturīgu un īpaši ilgas iedarbības aizsargslāni uz acs radzenes, kas neietekmē redzi. Papildus ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Bepanthen Eye acu pilieni, 0. 5 ml x 20 gab. Bepanthen Eye acu pilieni veido sterilu, konservantus nesaturošu, viskoelastīgu, caurspīdīgu aizsargslānīti uz radzenes. Satur nātrija hialuronātu - hialuronskābes nātrija sāli. Savu īpašību dēļ nātrija hialuronāts veido vienotu, noturīgu un īpaši ilgas iedarbības aizsargslāni uz acs radzenes, kas neietekmē redzi. Papildus tam Bepanthen Eye acu pilieni satur provitamīnu B5 (dekspantenolu). Dekspantenols ar savu izteikto ūdens piesaistes spēju gan atsvaidzina acis un tās pasargā, gan pastiprina nātrija hialuronāta mitrumu saglabājošās īpašības. Bepanthen Eye aizsargā un mitrina acs virsmu, un padara to slidenu, nodrošinot ilgstošu nomierinošu iedarbību sekojošos gadījumos: mehānisks stress, piemēram, cieto vai mīksto kontaktlēcu lietošanas laikā vai diagnostiskas acu pārbaudes laikā; kaitīga vides iedarbība, piemēram, gaisa kondicionēšana, vējš, aukstums, sauss gaiss vai gaisa piesārņojums, piemēram, ar cigarešu dūmiem; acu kairinājums no intensīvas redzes noslodzes, piemēram, strādājot pie datora, mikroskopa vai ilgstoši vadot transportlīdzekli. Konservantus nesaturošajiem Bepanthen Eye acu pilieniem ir laba panesība arī lietojot tos ilgstoši. Bepanthen Eye acu pilieni piemēroti arī cilvēkiem, kas lieto kontaktlēcas.
sastāvs
Nātrija hialuronāts (0,15%), dekspantenols (2%), nātrija hlorīds, nātrija monohidrogēnfosfāts, nātrija dihidrogēnfosfāts, ūdens injekcijām. 
lietošana
Noplēsiet vienu vienas devas flakonu. Pārliecinieties, ka flakons nav bojāts. Pagrieziet vienas devas flakona vāciņu (neraujiet). Iepiliniet vienu vai divus pilienus katrā acī vai uz kontaktlēcas iekšējās virsmas vairākas reizes dienā. Ja ilgstoši izjūtat diskomfortu, konsultējieties ar acu ārstu. 
ražotājs

Penta Arzneimittel GmbH, Vācija