jaunums
Bepanthen Eye acu pilieni, 10 ml
Bepanthen Eye acu pilieni, 10 ml
Bepanthen Eye acu pilieni, 10 ml
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Bepanthen Eye acu pilieni, 10 ml

13,60€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Bepanthen Eye acu pilieni veido sterilu, konservantus nesaturošu, viskoelastīgu, caurspīdīgu aizsargslānīti uz radzenes. Bepanthen Eye acu pilieni satur nātrija hialuronātu - hialuronskābes nātrija sāli, kas savu īpašību dēļ uz acs radzenes veido vienotu, noturīgu un īpaši ilgas iedarbības aizsargslāni, kas neietekmē redzi. Papildus tam Bepanthen Eye acu pilieni satur provitamīnu ...

Vairāk par produktu

Par produktu

Bepanthen Eye acu pilieni veido sterilu, konservantus nesaturošu, viskoelastīgu, caurspīdīgu aizsargslānīti uz radzenes. Bepanthen Eye acu pilieni satur nātrija hialuronātu - hialuronskābes nātrija sāli, kas savu īpašību dēļ uz acs radzenes veido vienotu, noturīgu un īpaši ilgas iedarbības aizsargslāni, kas neietekmē redzi. Papildus tam Bepanthen Eye acu pilieni satur provitamīnu B5 (dekspantenolu), kuram piemīt spēja izteikti piesaistīt ūdeni; tas gan mitrina un pasargā acis un nodrošina ilgstošu nomierinošu iedarbību sekojošos gadījumos: mehānisks stress, piemēram, cieto vai mīksto kontaktlēcu lietošanas laikā vai diagnostiskas acu pārbaudes laikā; kaitīga vides iedarbība, piemēram, gaisa kondicionēšana, vējš, aukstums, sauss gaiss vai gaisa piesārņojums; acu kairinājums no intensīvas redzes noslodzes, piemēram, strādājot pie datora vai ilgstoši vadot transportlīdzekli. Konservantus nesaturošajiem Bepanthen Eye acu pilieniem ir laba panesība, arī lietojot tos ilgstoši. Bepanthen Eye acu pilieni piemēroti arī cilvēkiem, kas lieto kontaktlēcas. 

sastāvs

Nātrija hialuronāts (0,15 %), dekspantenols (2 %), nātrija hlorīds, nātrija citrāts, citronskābe, ūdens injekcijām

lietošana
Lai atvērtu pudelīti, noņemiet drošības gredzenu, pavelkot tam paredzēto atloku, līdz tas ir pilnībā noņemts . Pēc tam noņemiet vāciņu, pavelkot to uz augšu. Nedaudz atlieciet galvu uz aizmuguri, skatieties uz augšu un viegli atvelciet apakšējo plakstiņu prom no acs. Turot pudelīti ar atveri uz leju, ar stingru un ilgstošu spiedienu iepiliniet vienu pilienu acī aiz apakšējā plakstiņa 3-5 reizes dienā. Lēnām aizveriet acis, lai šķidrums vienmērīgi pārklātu acs virsmu.
ražotājs

Penta Arzneimittel GmbH, Vācija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 52 reizes