Doppelherz Augen Vital ar luteīnu un zeaksatīnu, 30 kapsulas
Doppelherz Augen Vital ar luteīnu un zeaksatīnu, 30 kapsulas
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Acis, Deguns, Ausis

Doppelherz Augen Vital ar luteīnu un zeaksatīnu, 30 kapsulas

Eur 16,26 30 kapsulas
daudzums
Doppelherz Augen Vital ar luteīnu un zeaksatīnu, 30 kapsulas Acu veselībai un redzes asumam nozīmīgi ir dažādi faktori. Pie tiem pieder arī laba apgāde ar uzturvielām, piemēram, ar A vitamīnu un mikroelementu cinku. Tā kā šīs vielas organisms pats nespēj sintezēt, tās regulāri pietiekamā daudzumā jāuzņem ar uzturu. Taču nesabalansēta ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR SMARTPOST ITELLA PAKU TERMINĀLI VAI PAKU PUNKTU. Brīdinām, piegādes kavējas!

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem otrdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu
Doppelherz Augen Vital ar luteīnu un zeaksatīnu, 30 kapsulas Acu veselībai un redzes asumam nozīmīgi ir dažādi faktori. Pie tiem pieder arī laba apgāde ar uzturvielām, piemēram, ar A vitamīnu un mikroelementu cinku. Tā kā šīs vielas organisms pats nespēj sintezēt, tās regulāri pietiekamā daudzumā jāuzņem ar uzturu. Taču nesabalansēta uztura gadījumā šo vielu uzņemšana ar uzturu ne vienmēr ir optimāla. A vitamīns palīdz uzturēt normālu redzi. Tā iedarbību papildina mikroelements cinks, kas arī palīdz uzturēt normālu redzi un ietekmē normālu A vitamīna vielmaiņu. C un E vitamīni un mikroelements cinks palīdz pasargāt šūnas no oksidatīvā stresa. Luteīns un zeaksantīns ir sastopami augu izcelsmes pārtikas produktos (piemēram, zaļajos dārzeņos). Īpaši daudz luteīna un zeaksantīna ir acs daļā, ko dēvē par dzelteno plankumu.
sastāvs
Sojas eļļa (daļēji sacietējusi), želatīns, L- askorbīnskābe (C vitamīns), luteīnu un zeaksantīnu saturošs koncentrāts  no samtenēm (11,6 %), olīveļļa, mitrumuzturētāji glicerīns un sorbīts, DL-alfa tokoferols (E vitamīns), cinka glikonāts, stabilizētājs bišu vasks, emulgators sojas lecitīns, krāsvielas- dzelzs oksīdi un dzelzs hidroksīdi, zemesriekstu eļļa, retinols ( A vitamīns). 
lietošana
Viena kapsula veselā veidā katru dienu maltītes laikā, uzdzerot pietiekami daudz šķidruma. 
ražotājs

QueisserPHARMA, Vācija

Skatīt reģistros