Product
Thumb
Acis, Deguns, Ausis

Humer zīdaiņiem, 5 ml x 18 gb.

Eur 7,54 5 ml x 18 gb.
daudzums
Humer zīdaiņiem, 5 ml x 18 gb. Sterils, izotonisks jūras ūdens šķīdums, dabiski bagāts ar minerālvielām. Lietojot katru dienu, Humer 18x5ml nodrošina deguna higiēnu, mitrina deguna gļotādu sausa klimata apstākļos, ieteicams lietot arī aizlikta vai tekoša deguna gadījumā. Humer 18 x 5 ml nesatur konservantus, piemērots lietošanai zīdaiņiem no 1 ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Humer zīdaiņiem, 5 ml x 18 gb. Sterils, izotonisks jūras ūdens šķīdums, dabiski bagāts ar minerālvielām. Lietojot katru dienu, Humer 18x5ml nodrošina deguna higiēnu, mitrina deguna gļotādu sausa klimata apstākļos, ieteicams lietot arī aizlikta vai tekoša deguna gadījumā. Humer 18 x 5 ml nesatur konservantus, piemērots lietošanai zīdaiņiem no 1 mēneša vecuma.
sastāvs
Jūras ūdens, attīrīts izotoniskais (NaCl 0,9g/100ml) šķīdums ar mikroelementiem, bez konservantiem. Sterilizēts, vienreizējā iepakojumā – viegli un ērti lietojams. 
lietošana
Pārbaudiet, vai vienas devas flakons ir nebojāts pirms atvēršanas.Humer var lietot 1 līdz 6 reizes dienā. Zīdaiņiem no 1 mēneša vecuma: noguldiet mazuli uz sāniem.Bērniem un pieaugušajiem: sēžot vai stāvot noliekt galvu uz sāniem.Iepilināt vienu devu abās nāsīs un maigi saspiest. Noslaucīt ar salveti. Flakonu var aizvērt uzliekot uzgalim noņemto daļu. Iepakojumā 18 flakoni pa 5 ml. 
ražotājs

UR URGO, Francija