Product
Thumb
Acis, Deguns, Ausis

Hyal - Drop, 10 ml

Eur 10,07 10 ml
daudzums

Hyal-Drop multi, mitrina acu virsmu, patīkami atsvaidzina un nomierina tās, lai ļautu atbrīvoties no tipiskiem acu mitrināšanas traucējumu simptomiem. Novatoriskais, patentētais sūkņa mehānisms padara Hyal-Drop multi atbilstošu mūsdienīga mitrināšanas šķīduma prasībām. Piemērots gan mīksto, gan cieto kontaktlēcu mitrināšanai un atkārtotai mitrināšanai, un tas padara lēcu valkāšanu visas dienas garumā ievērojami. Vairāk par produktu

Piegāde
BEZ MAKSAS AR PASTA STACIJU

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem otrdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu

Hyal-Drop multi, mitrina acu virsmu, patīkami atsvaidzina un nomierina tās, lai ļautu atbrīvoties no tipiskiem acu mitrināšanas traucējumu simptomiem. Novatoriskais, patentētais sūkņa mehānisms padara Hyal-Drop multi atbilstošu mūsdienīga mitrināšanas šķīduma prasībām.

Piemērots gan mīksto, gan cieto kontaktlēcu mitrināšanai un atkārtotai mitrināšanai, un tas padara lēcu valkāšanu visas dienas garumā ievērojami ērtāku.
Acu virsmas mitrināšanas traucējumu gadījumā, ja ir tādi simptomi kā sausas acis, dedzināšana vai nogurušas acis. Šādus simptomus bieži izraisa darbs pie datora, ilgstoša televizora skatīšanās, sauss gaiss telpās, apkures sistēma, kondicionēts gaiss, cigarešu dūmi vai caurvējš. Tāpat mitrināšanas traucējumus var veicināt dažu medikamentu (piemēram, pretapaugļošanās tablešu) lietošana, dažādas saslimšanas vai citos acu pilienos esoši konservanti
sastāvs

Satur hialuronskābi - dabīgu polimēru, kas atrodams arī cilvēka acs uzbūvē un dabiskajā asaru plēvē, tāpēc ir ļoti laba medikamenta panesamība.
Labi piemērots ilgtermiņa lietošanai.

 

lietošana
Pēc vajadzības iepiliniet 1 pilienu aiz plakstiņa.

 

ražotājs

Boush&LOMB S.p.A.,Vācija