Product
Thumb
Acis, Deguns, Ausis

Hypromeloza acu pilieni, 10 ml

Eur 4,27 10 ml
daudzums
Hypromeloza pilieni, 10 ml Preparātam Hypromeloza-P Unimed Pharma ir sargājoša epitelizējoša, dezinficējoša un mitrinoša iedarbība. Uz radzenes un konjunktīvas virsmas hidroksipropilmetilceluloze izveido aizsargājošu kārtiņu, tādējādi mitrinot acs ārējo virsmu, un tādējādi kalpo par aizstājēju nepietiekamas asaru sekrēcijas gadījumā. Tā sniedz ātru atvieglojumu sīku neinfekciozu acs kairinājumu gadījumā. Tā noņem "sauso ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Hypromeloza pilieni, 10 ml Preparātam Hypromeloza-P Unimed Pharma ir sargājoša epitelizējoša, dezinficējoša un mitrinoša iedarbība. Uz radzenes un konjunktīvas virsmas hidroksipropilmetilceluloze izveido aizsargājošu kārtiņu, tādējādi mitrinot acs ārējo virsmu, un tādējādi kalpo par aizstājēju nepietiekamas asaru sekrēcijas gadījumā. Tā sniedz ātru atvieglojumu sīku neinfekciozu acs kairinājumu gadījumā. Tā noņem "sauso acu" sajūtu. Tā sastāvā esošais dekspantenols (B grupas vitamīns) veicina radzenes virsmas šūnu drīzāku atjaunošanos (epitelizāciju).
sastāvs
5 mg hidroksipropilmetilcelulozes 1 ml šķīduma 
lietošana
Parasti pilina pa 1 — 2 pilieniem 2 — 3 reizes dienā konjunktīvas maisā.Vajadzības gadījumā ir iespējams lietot arī pa 1 — 2 pilieniem ik stundu. 
ražotājs

Unimed Pharma, S.R.O. Slovākija

Skatīt reģistros