Mellenes Forte ar luteīnu, 100 tabletes
Mellenes Forte ar luteīnu, 100 tabletes
Mellenes Forte ar luteīnu, 100 tabletes
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Mellenes Forte ar luteīnu, 100 tabletes

8,60€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Mellenes Forte ar luteīnu, 100 tabletes Mellenes Forte ar luteīnu, pieaugušajiem un bērniem no 3 gadu vecuma ir ieteicams kā uztura bagātinātājs papildus B1, B2, B6 un C vitamīnu, rutīna, cinka, antociānu un luteīna avots. Mellenes un to sastāvā esošie antociāni palīdz saglabāt redzi. B2 vitamīns un cinks palīdz uzturēt ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Mellenes Forte ar luteīnu, 100 tabletes Mellenes Forte ar luteīnu, pieaugušajiem un bērniem no 3 gadu vecuma ir ieteicams kā uztura bagātinātājs papildus B1, B2, B6 un C vitamīnu, rutīna, cinka, antociānu un luteīna avots. Mellenes un to sastāvā esošie antociāni palīdz saglabāt redzi. B2 vitamīns un cinks palīdz uzturēt normālu redzi.

sastāvs

Apjoma palielinātājs mikrokristāliskā celuloze; L- askorbīnskābe, glazētājviela hidroksipropilmetilceluloze, cinka oksīds, pretsalipes viela taukskābju kalcija sāļi, rutozīds, pretsalipes vielas silīcija dioksīds, Melleņu sausais ekstrakts, glazētājviela polietilēnglikols, piridoksīna hidrohlorīds, riboflavīns, tiamīna hidrohlorīds, luteīns, krāsvielas karmīni, titāna dioksīds un dzelzs oksīdi.  

lietošana
Bērniem vecumā no 3 līdz 7 gadiem pa 1 tabletei 2 reizes dienā ēšanas laikā, bērniem vecumā no 7 līdz 14 gadiem 3 tabletes dienā, pieaugušiem un bērniem vecākiem par 14 gadiem pa 2 tabletēm 2 reizes dienā ēšanas laikā. Lietošanas ilgums – 2 – 4 mēneši. Pieļaujams 10 dienu ilgs pārtraukums. 
ražotājs

Evalar, Krievija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 63 reizes