Product
Thumb
Acis, Deguns, Ausis

Navivision Pink Eye pilieni apsārtušām acīm, 15 ml

Eur 6,46 15 ml
daudzums
Navivision Pink Eye pilieni apsārtušām acīm, 15 ml Atvieglojums nogurušām un sarkanām kastēm. Mazina acu apsārtumu Mazina acu sausumu un graušanu Mazina niezi, kas saistīta ar konjunktivītu. Apkārtējās vides faktori: putekļi, vējš, sauss gaiss, saules iedarbība, ilgstošs darbs ar datoru, ilgstoša kontaklēcu nēsāšana. Dabiska formula ar kumelītes un žibulīša ekstraktu ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Navivision Pink Eye pilieni apsārtušām acīm, 15 ml Atvieglojums nogurušām un sarkanām kastēm. Mazina acu apsārtumu Mazina acu sausumu un graušanu Mazina niezi, kas saistīta ar konjunktivītu. Apkārtējās vides faktori: putekļi, vējš, sauss gaiss, saules iedarbība, ilgstošs darbs ar datoru, ilgstoša kontaklēcu nēsāšana. Dabiska formula ar kumelītes un žibulīša ekstraktu apsārtušām acīm. Kumelīte tiek plaši izmantota oftalmoloģiskajos preperātos tās antiseptisko, pretiekaisuma, pretvīrusu un dziedējošo īpašīnu dēļ. Žibulītim piemīt salvekošas, antiseptiskas, pretiekaisuma īpašības, kas palīdz samazināt acu iekaisumu, kairinajumu un apsārtumu.
sastāvs
Navi Vision satur kumelītes (Matricaria Chamomilla) un žibulīša (Euphrasia Officinalis) ekstraktus izotoniskā buferšķīdumā (pH 7.2). 
lietošana
Pa 1 pilienam katrā acī 2 – 3 reizes dienā, vai cik nepieciešams. Šos pilienus var lietot arī nēsājot kontaktlēcas. 
ražotājs

Omisan Farmaceutici, Itālija