Olimp Labs Gold - Lutein, 30 kapsulas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Olimp Labs Gold - Lutein, 30 kapsulas

16,45€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Kombinēts dabasvielu produkts acu veselībai un normālas redzes nodrošināšanai/ uzturēšanai. Paredzēts lietošanai pieaugušajiem normālas redzes saglabāšanai un uzturēšanai. Īpaši ieteicams cilvēkiem, kuru acis ir piepūlētas ilgstoši strādājot ar datoru un/vai pie mākslīgā apgaismojuma, spilgta, intensīva saules gaisma, kuriem ir acu nogurums un diskomforts, ko izraisa acu asarošana, acu apsārtums un ...
Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Kombinēts dabasvielu produkts acu veselībai un normālas redzes nodrošināšanai/ uzturēšanai. Paredzēts lietošanai pieaugušajiem normālas redzes saglabāšanai un uzturēšanai. Īpaši ieteicams cilvēkiem, kuru acis ir piepūlētas ilgstoši strādājot ar datoru un/vai pie mākslīgā apgaismojuma, spilgta, intensīva saules gaisma, kuriem ir acu nogurums un diskomforts, ko izraisa acu asarošana, acu apsārtums un pārlieku liela jutība pret gaismu, kā arī pusmūža un vecāka gadagājuma cilvēkiem, kuri vēlas uzturēt savu redzi labā stāvoklī. Īpašās FlowCaps kapsulas satur koncentrētu omega - 3 nepiesātināto taukskābi DHS (dokozaheksaēnskābi) dabīgā triglicerīda formā, luteīnu, zeaksantīnu un cinka aminoskābju helātu īpašu mikrolodīšu veidā, kā arī A un E vitamīnus. Omega-3 nepiesātinātā taukskābe - DHS , cinks un A vitamīns palīdz uzturēt normālu redzi. Labvēlīgo ietekmi panāk katru dienu uzņemot 250mg DHS. Cinks un E vitamīns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Inovatīvā FlowCaps kapsulu tehnoloģija nodrošina ātrāku un optimālāku aktīvo vielu uzsūkšanos un izmantošanu organismā. Pateicoties īpašajam apvalkam - kapsulas ir bez zivju eļļai raksturīgās smaržas, garšas un pēcgaršas. 1 kapsula satur diennaktī ieteicamo DHS omega -3 taukskābes un citu aktīvo vielu devu labvēlīgā efekta sasniegšanai !
sastāvs
Koncentrēta zivju eļļa, kas satur DHS, želatīns (kapsulas apvalks), mikrolodīšu sastāvdaļas – mikrokristāliskā celuloze (apjoma palielinātājs), luteīns un zeaksantīns no Tagetes erecta L., cinka bisglicināts no cinka aminoskābes helāta Albion®, hidroksipropilmetilcelulozeun polietilēnglikols (stabilizētāji), DL-alfa-tokoferilacetāts (E vitamīns), retinilpalmitāts (A vitamīns). 
lietošana
1 kapsula dienā, ja ārsts nav noteicis citādi, ēšanas laikā, uzdzerot pietiekošu daudzumu ūdens lai nodrošinātu labāku uzsūkšanos organismā.Grūtniecības un zīdīšanas laikā pirms lietošanas konsultēties ar ārstu.Nelietot, ja ir paaugstināta jutība pret kādu no sastāvdaļām. 
ražotājs

Olimp Laboratories Sp.z.o.o., Polija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 69 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi