Product
Thumb
Acis, Deguns, Ausis

Otosan Nasal spray Forte deguna aerosols, 30 ml

Eur 8,28 30 ml
daudzums
Otosan Nasal spray Forte, 30 mlOTOSAN deguna aerosols FORTE ar dabīgiem augu ekstraktiem un ēteriskajām eļļām 30mlĀtrs dekongenstants ar dabisku daudzfunkcionālu iedarbībuOTOSAN deguna aerosols dziļi attīra deguna dobumu. Atvieglo elpošanu aizlikta deguna, sezonas saaukstēšanās vai alerģiju laikā. Nesatur vazokostriktorus (nesašaurina asinsvadus). Tas neizraisa atkarību. Ideāli piemērots: sezonālajiem saaukstēšanās gadījumiem vai ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem otrdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Otosan Nasal spray Forte, 30 mlOTOSAN deguna aerosols FORTE ar dabīgiem augu ekstraktiem un ēteriskajām eļļām 30mlĀtrs dekongenstants ar dabisku daudzfunkcionālu iedarbībuOTOSAN deguna aerosols dziļi attīra deguna dobumu. Atvieglo elpošanu aizlikta deguna, sezonas saaukstēšanās vai alerģiju laikā. Nesatur vazokostriktorus (nesašaurina asinsvadus). Tas neizraisa atkarību. Ideāli piemērots: sezonālajiem saaukstēšanās gadījumiem vai alerģijai, iesnām; sinusītam; pēc operācijasIedarbība: mitrina, mīkstina, attīra, nomierina, aizsargā deguna gļotādu. Šīs aerosola tīrīšanas un nomierinošās īpašības nodrošina hipertoniskais jūras ūdens no Bretaņas , alvejas un upeņu ekstrakti, kalnu priedes, tējas koka un citronu ēteriskās eļļas. Organisks aerosols bez propelentu gāzēm.
sastāvs
Hipertoniskais jūras ūdens no Bretaņas (2,2%) , alvejas un upeņu ekstrakti, kalnu priedes, tējas koka un citronu ēteriskās eļļas. Organisks aerosols bez propelentu gāzēm.
lietošana
1) Izšņauciet degunu.2) Uzmanīgi ievietojiet smidzināšanas uzgali degunā un 1-2 reizes izsmidziniet aerosolu katrā nāsī. Pirms tam dziļi ievelkot elpu.3) Atlieciet galvu un pāris reizes aizspiediet nāsis.4) Dziļi ieelpojiet, lai vienmērīgi izlīdzinātu šķīdumu visā deguna gļotādā.5) Pēc lietošanas notīriet uzgali ar siltu ūdeni un salveti.6) Atkārtojiet procedūru 4 reizes dienā, ieteicamais lietošanas kurss 7-10 dienas.Brīdinājumi: tikai lietošanai kā norādīts instrukcijā! Izvairīties no saskares ar acīm. Nelietot, ja Jums ir alerģija pret vismaz vienu aerosola komponentu. Lai izvairītos no infekcijas izplatīšanās, aerosols paredzēts tikai vienam lietotājam. Ja Jums ir alerģiska reakcija, nekavējoties pārtrauciet lietošanu un sazinieties ar savu ārstu. Uzglabāt istabas temperatūrā, sausā, bērniem nepieejamā vietā!Ražotājs: Otosan s.r.l.