Rhinomer deguna aspirators bērniem, 1 gb. | internetaptieka.lv
Rhinomer deguna aspirators bērniem, 1 gb. | internetaptieka.lv
Rhinomer deguna aspirators bērniem, 1 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Rhinomer deguna aspirators bērniem, 1 gb.

8,64€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Rhinomer deguna aspirators bērniem, 1 gab Rhinomer aspirators ir ierīce deguna sekrēta atsūkšanai, kas radīta, lai atsūktu traucējošos izdalījumus un ļautu bērnam atkal justies labi. Ierīce ir droša, higēniska un vienkārša lietošanā. Rhinomer dod iespēju bērnam atkal elpot brīvi. Sākot no brīža, kad bērna deguns ir aizlikts, deguna sekrēts jāatsūc ...
Vairāk par produktu

Par produktu

Rhinomer deguna aspirators bērniem, 1 gab Rhinomer aspirators ir ierīce deguna sekrēta atsūkšanai, kas radīta, lai atsūktu traucējošos izdalījumus un ļautu bērnam atkal justies labi. Ierīce ir droša, higēniska un vienkārša lietošanā. Rhinomer dod iespēju bērnam atkal elpot brīvi. Sākot no brīža, kad bērna deguns ir aizlikts, deguna sekrēts jāatsūc pēc vajadzības. Labāka efekta panākšanai ieteicams pirms atsūkšanas degunu skalot ar jūras ūdens aerosolu, kas nopērkams aptiekās.
lietošana
Nostipriniet nomaināmo uzgali ierīces korpusā. Ievietojiet uzgaļa ievadu bērna nāsī. Caur iemuti vienmērīgi un maigi veiciet sekrēta atsūkšanu. Atkārtojiet procesu otrai nāsij. Izņemiet nomaināmo uzgali un izmetiet to. 

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 171 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi