Product
Thumb
Acis, Deguns, Ausis

Rinopanteina deguna ziede, 10 g

Eur 8,38 10 g
daudzums
Mitrina un uztur deguna gļotādas mitrumu, piedalās epitēlija atjaunošanas procesā. Lietot: pēc ķirurģiskām operācijām, lai mazinātu kreveles veidošanos, kā arī stimulētu dzīšanas procesus; sausas un/vai atrofiskas deguna gļotādas gadījumā, kuras izraisītāji ir dažādi ārējās vides apstākļi, deguna aerosoli vai aerosolu terapija, kā arī pārejošas slimības (medikamentozs, alerģiska vai atrofisks rinīts) ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Mitrina un uztur deguna gļotādas mitrumu, piedalās epitēlija atjaunošanas procesā. Lietot: pēc ķirurģiskām operācijām, lai mazinātu kreveles veidošanos, kā arī stimulētu dzīšanas procesus; sausas un/vai atrofiskas deguna gļotādas gadījumā, kuras izraisītāji ir dažādi ārējās vides apstākļi, deguna aerosoli vai aerosolu terapija, kā arī pārejošas slimības (medikamentozs, alerģiska vai atrofisks rinīts); deguna asiņošanas mazināšanai, ieskaitot pēc traumu deguna asiņošanu; endoskopisko izmeklēšanu un/vai tamponu ievietošanas atvieglošanai.
sastāvs
A vitamīna palmitāts(0,05%), D-pantenols (5,0%), auzu hidrolizētas olbaltumvielas( 0,05%), BHA, minerāleļļa, petrolatums.  
lietošana
Maigi iemasējot, ieziest nelielu ziedes daudzumu nāsīs, vienu-trīs reizes dienā. 
ražotājs

UAB Norameda, Lietuva