Product
Product
Thumb
Thumb
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Acis, Deguns, Ausis

Rinopanteina Plus Deguna aerosols, 20 ml

Eur 8,68 20 ml
daudzums
RINOPANTEINA PLUSDeguna aerosols ar strukturētu hialuronskābi, D-pantenolu, biotīnu, A un E vitamīniem. RINOPANTEINA PLUS deguna aerosols ir medicīniskais preparāts, kas mitrina un ieeļļo deguna gļotādu, piedalās epitēlija atjaunošanas procesā. Strukturēta hialuronskābe (0,1%) un D-pantenols (1%) nodrošina deguna gļotādas mitrināšanu un viskoelastību. Biotīns, A vitamīns un E vitamīns normalizē deguna gļotādas ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR SMARTPOST ITELLA PAKU TERMINĀLI VAI PAKU PUNKTU. Brīdinām, piegādes kavējas!

Saņem parīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
RINOPANTEINA PLUSDeguna aerosols ar strukturētu hialuronskābi, D-pantenolu, biotīnu, A un E vitamīniem. RINOPANTEINA PLUS deguna aerosols ir medicīniskais preparāts, kas mitrina un ieeļļo deguna gļotādu, piedalās epitēlija atjaunošanas procesā. Strukturēta hialuronskābe (0,1%) un D-pantenols (1%) nodrošina deguna gļotādas mitrināšanu un viskoelastību. Biotīns, A vitamīns un E vitamīns normalizē deguna gļotādas trofismu. RINOPANTEINA PLUS deguna aerosolu lieto: Sausas un/vai atrofiskas deguna gļotādas gadījumi, kurus var izraisīt īpaši ārējas vides apstākļi vai deguna ārstēšana (putekļi, kairinošas vielas, asinsvadu sašaurinošie pret iesnu deguna aerosoli, skābekļa terapija utt. )Uzturoša deguna un deguna blakusdobumu slimību ārstēšana (rinosinusīts, alerģisks rinīts, medikamentozas rinīts, hronisks atrofisks rinīts u. c. )Pēc deguna pēc ķirurģiskām operācijām, lai veicinātu gļotādas funkciju atjaunošanu.
sastāvs
D-pantenols, E vitamīna acetāts, A vitamīna palmitāts, biotīns, hidrogenēta rīcineļļa, (satur 40 oksietilēna vienības), strukturēta hialuronskābe, EDTA dinātrija sāls, nātrija N-hidroksimetilglicināts, kālija sorbāts, dabīgie aromatizētāji, izotonisks buferēts šķīdums ar pH 7,2.
lietošana
Noņemiet hermētisko aizsarg vāciņu. Novietojiet īkšķi uz pudeles pamatnes, ar rādītājpirkstu un vidējo pirkstu nospiediet plastmasas uzgali uz leju. Tad atlaidiet. Atkārtojiet šo darbību līdz pirmajam izsmidzinājumam. Nedaudz nolieciet galvu uz priekšu, lēni izelpojiet un izsmidziniet aerosolu nāsī. Ar pirkstu aizveriet otro nāsi un ieelpojiet.Ieteicamā deva: divi izsmidzinājumi katrā nāsī divas reizes dienā vai pēc ārsta rekomendācijas.
ražotājs

DGM Italia S.R.L.