Bionect krēms, 30 g
Bionect krēms, 30 g
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Āda, Mati, Nagi

Bionect krēms, 30 g

Eur 13,81 30 g
daudzums
Bionect krēms, 30 g. Bionect krēms ir produkts, kas lietojams medicīnā un kosmetoloģijā. Bionect pārklāj kairinātas vai bojātas ādas virsmu, aizkavējot mikroorganismu piekļūšanu un aizsargājot pret noberzumiem, nobrāzumiem un izžūšanu. Bionect mitrina, mīkstina, reģenerē audus un novērš iekaisuma simptomus, mazinot kairinājuma, sāpju sajūtu un nodrošinot optimālus apstākļus ādas dzīšanas procesiem ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR SMARTPOST ITELLA PAKU TERMINĀLI VAI PAKU PUNKTU. Brīdinām, piegādes kavējas!

Saņem otrdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Bionect krēms, 30 g. Bionect krēms ir produkts, kas lietojams medicīnā un kosmetoloģijā. Bionect pārklāj kairinātas vai bojātas ādas virsmu, aizkavējot mikroorganismu piekļūšanu un aizsargājot pret noberzumiem, nobrāzumiem un izžūšanu. Bionect mitrina, mīkstina, reģenerē audus un novērš iekaisuma simptomus, mazinot kairinājuma, sāpju sajūtu un nodrošinot optimālus apstākļus ādas dzīšanas procesiem. Bionect krēma galvenā sastāvdaļa ir hialuronskābe. Pateicoties savām īpašībām hialuronskābe darbojas kā: lubrikants izteikta audu mitrināšana audu reģenerācijas mediators rētu dzīšana un ādas veselība audu apjoma pildviela izlīdzina grumbas, krunkas.
sastāvs
Aktīvās vielas: Galvenā sastāvdaļa: 0,2% hialuronskābes nātrija sāls. 
lietošana
Pirms ārstēšanas brūces vai čūlas jāiztīra un jādezinficē. Divas vai vairākas reizes dienā uz brūces virsmas uzziež plānu krēma slāni. Ārstētā zona jāpārklāj ar sterilu marles spilventiņu vai pārsēju. Krēms ātri iesūcas, neatstājot spīdumu uz ādas un traipus uz drēbēm. 
ražotājs

Fidia Farmaceutici S.p.A., Itālija

Skatīt reģistros