Dermilon pasta 220 mg, 60 g
Dermilon pasta 220 mg, 60 g
Dermilon pasta 220 mg, 60 g
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Dermilon pasta 220 mg, 60 g

7,00€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Dermilon sastāvā ir cinka oksīds. Dermilon ir brūču ārstēšanas līdzeklis lietošanai uz ādas. Dermilon lieto: Saules apdegumu, bērnu dermatožu, zāļu radītu izsitumu, fotodermatožu, saplaisājušas vai zvīņainas ādas, anālās atveres plaisu, pirkstu plaisu, krūts gala plaisu, ekzēmas, izgulējumu, varikozo čūlu, iegriezumu, nobrāzumu un vieglu apdegumu ārstēšanai, kā arī ādas aizsardzībai ap ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Dermilon sastāvā ir cinka oksīds. Dermilon ir brūču ārstēšanas līdzeklis lietošanai uz ādas. Dermilon lieto: Saules apdegumu, bērnu dermatožu, zāļu radītu izsitumu, fotodermatožu, saplaisājušas vai zvīņainas ādas, anālās atveres plaisu, pirkstu plaisu, krūts gala plaisu, ekzēmas, izgulējumu, varikozo čūlu, iegriezumu, nobrāzumu un vieglu apdegumu ārstēšanai, kā arī ādas aizsardzībai ap strutainām vietām un amputācijas stumbra aprūpei.

sastāvs

Aktīvās vielas: Zinci oxidum. 

lietošana
Lieto Dermilon® 1 – 3 reizes dienā uz skartajām ādas vietām, izspiežot nedaudz ziedes uz marles gabaliņa un uzliekot to ādai. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitamLietosanas laiks nav ierobežots. 
ražotājs

Cesra Arzneimittel GmbH & Co.KG, Vācija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 115 reizes