Product
Thumb
Āda, Mati, Nagi

Fenivir Tinted krēms 1%, 2 g

Eur 8,85 2 g
daudzums
Produkts nav pieejams

Fenivir lieto aukstumpumpu (herpes labialis) ārstēšanai. Aukstumpumpas izraisa vīrusa infekcija. Vīruss ilgstoši var būt neaktīvs, taču, kad tas aktivizējas, tas vairojas un izraisa aukstumpumpu. Tas var notikt, piemēram, tad, ja esat ļoti noguris(-usi), ja Jums ir saaukstēšanās vai gripa, vai arī ja esat uzturējies(-usies) intensīvā saules gaismā. Vīruss izraisa sāpīgus. Vairāk par produktu

Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu

Fenivir lieto aukstumpumpu (herpes labialis) ārstēšanai. Aukstumpumpas izraisa vīrusa infekcija. Vīruss ilgstoši var būt neaktīvs, taču, kad tas aktivizējas, tas vairojas un izraisa aukstumpumpu. Tas var notikt, piemēram, tad, ja esat ļoti noguris(-usi), ja Jums ir saaukstēšanās vai gripa, vai arī ja esat uzturējies(-usies) intensīvā saules gaismā. Vīruss izraisa sāpīgus pūslīšus uz lūpām. Fenivir sastāvā ir penciklovīrs, un tas ir pretvīrusu preparāts, kas aptur vīrusa vairošanos. Lietojot Fenivir, aukstumpumpa ātrāk dzīst, kā arī saīsinās tās sāpīguma ilgums. Saīsinās arī laiks, kurā aukstumpumpa ir infekcioza, tomēr Fenivir neaptur aukstumpumpas izplatību uz citiem cilvēkiem. Ja pēc 4 dienām nejūtat uzlabojumu vaijūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.

sastāvs
Aktīvās vielas: Viens grams krēma satur 10 mg penciklovīra.

 


lietošana
Pieaugušie un bērni no 12 gadu vecuma - Fenivir nav ieteicams lietot bērniem līdz 12 gadu vecumam. Krēms jālieto iespējami ātrāk pēc agrīno simptomu (kņudinoša sajūta un nieze) parādīšanās. Tomēr krēmu var uzklāt arī tad, ja jau ir aukstumpumpas pirmās pazīmes. Vienmēr pirms un pēc krēma uzklāšanas nomazgājiet rokas. Uzspiediet nelielu daudzumu uz pirksta un uzklājiet uz bojātās vietas. Lietot ik pēc 2 stundām visas dienas garumā (apmēram 8 reizes dienā) 4 dienas pēc kārtas. Ja simptomi nepāriet vai pasliktinās, vai arī ja aukstumpumpa nemazinās pēc 4 ārstēšanās dienām, konsultējieties ar ārstu.

 

ražotājs

Novartis Consumer Health GmbH, Vācija

Skatīt reģistros