Malavit krēms-gels, 75 ml
Malavit krēms-gels, 75 ml
Malavit krēms-gels, 75 ml
Malavit krēms-gels, 75 ml
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Āda, Mati, Nagi

Malavit krēms-gels, 75 ml

Eur 7,81 75 ml
daudzums

Malavit krēms-gels, 75 ml Šis ir spēcīgs pretiekaisuma, antiseptisks un pretsēnīšu līdzeklis ar augstu pretvīrusu iedarbību. Krēms-gēls Malavit paredzēts higiēniskiem, profilakskiem un kosmētiskiem mērķiem. Malavit krēma sastāvā ir neitrāls gēls, kas nodrošina tā dziļu iekļūšanu audos, tādejādi veicinot ilgstošu iedarbību, kas dod efektīvāku audu reģenerācilu. Glicerīns un ūdenī šķīstošā vīnogu ...

Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR SMARTPOST ITELLA PAKU TERMINĀLI VAI PAKU PUNKTU. Brīdinām, piegādes kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu

Malavit krēms-gels, 75 ml Šis ir spēcīgs pretiekaisuma, antiseptisks un pretsēnīšu līdzeklis ar augstu pretvīrusu iedarbību. Krēms-gēls Malavit paredzēts higiēniskiem, profilakskiem un kosmētiskiem mērķiem. Malavit krēma sastāvā ir neitrāls gēls, kas nodrošina tā dziļu iekļūšanu audos, tādejādi veicinot ilgstošu iedarbību, kas dod efektīvāku audu reģenerācilu. Glicerīns un ūdenī šķīstošā vīnogu kauliņu eļļa palīdz mitrināt un mīkstināt ādu. Preparāta autors ir profesors V. M. Dvorņikovs (no Barnaulas, Krievijā). Malavit krēmu-gēlu var izmantot kā papildus ārstniecības līdzekli dažādu ādas un gļotādu iekaisuma procesu ārstēšanai.

sastāvs

Higiēniskais daudzfunkcionālais Malavit līdzeklis, iesvētīts destilēts ūdens, neitrāla želeja, glicerīns, mentols, vīnogu kauliņu eļļa. 

ražotājs

Malavit, Krievija