Product
Thumb
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Āda, Mati, Nagi

Malavit krēms-gels, 75 ml

Eur 7,81 75 ml
daudzums
Malavit krēms-gels, 75 ml Šis ir spēcīgs pretiekaisuma, antiseptisks un pretsēnīšu līdzeklis ar augstu pretvīrusu iedarbību. Krēms-gēls Malavit paredzēts higiēniskiem, profilakskiem un kosmētiskiem mērķiem. Malavit krēma sastāvā ir neitrāls gēls, kas nodrošina tā dziļu iekļūšanu audos, tādejādi veicinot ilgstošu iedarbību, kas dod efektīvāku audu reģenerācilu. Glicerīns un ūdenī šķīstošā vīnogu ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Malavit krēms-gels, 75 ml Šis ir spēcīgs pretiekaisuma, antiseptisks un pretsēnīšu līdzeklis ar augstu pretvīrusu iedarbību. Krēms-gēls Malavit paredzēts higiēniskiem, profilakskiem un kosmētiskiem mērķiem. Malavit krēma sastāvā ir neitrāls gēls, kas nodrošina tā dziļu iekļūšanu audos, tādejādi veicinot ilgstošu iedarbību, kas dod efektīvāku audu reģenerācilu. Glicerīns un ūdenī šķīstošā vīnogu kauliņu eļļa palīdz mitrināt un mīkstināt ādu. Preparāta autors ir profesors V. M. Dvorņikovs (no Barnaulas, Krievijā). Malavit krēmu-gēlu var izmantot kā papildus ārstniecības līdzekli dažādu ādas un gļotādu iekaisuma procesu ārstēšanai.
sastāvs
Higiēniskais daudzfunkcionālais Malavit līdzeklis, iesvētīts destilēts ūdens, neitrāla želeja, glicerīns, mentols, vīnogu kauliņu eļļa. 
ražotājs

Malavit, Krievija