-15%
Mycosan XL gels pret nagu sēnīti, 10 ml
Mycosan XL gels pret nagu sēnīti, 10 ml
Mycosan XL gels pret nagu sēnīti, 10 ml
Mycosan XL gels pret nagu sēnīti, 10 ml
Mycosan XL gels pret nagu sēnīti, 10 ml
Mycosan XL gels pret nagu sēnīti, 10 ml
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Āda, Mati, Nagi

Mycosan XL gels pret nagu sēnīti, 10 ml

Eur 27,40 Eur 23,29 10 ml
daudzums

Mycosan XL nagu sēnītei, 10 ml. Naga ārstēšanas līdzeklis, kuru veido serums lietotājam ērtā tūbiņā ar otiņu un 10 nagu vīlītes vienreizējai lietošanai. Mycosan darbojas pret sēnītēm, kas izraisa naga sēnīšinfekciju. Tas ir ātrs un vienkāršs risinājums. Mycosan satur unikālu, patentētu bioloģiski aktīvu savienojumu, un šis patents ir reģistrēts. Iedarbību ...

Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR SMARTPOST ITELLA PAKU TERMINĀLI VAI PAKU PUNKTU. Brīdinām, piegādes kavējas!

Saņem otrdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu

Mycosan XL nagu sēnītei, 10 ml. Naga ārstēšanas līdzeklis, kuru veido serums lietotājam ērtā tūbiņā ar otiņu un 10 nagu vīlītes vienreizējai lietošanai. Mycosan darbojas pret sēnītēm, kas izraisa naga sēnīšinfekciju. Tas ir ātrs un vienkāršs risinājums. Mycosan satur unikālu, patentētu bioloģiski aktīvu savienojumu, un šis patents ir reģistrēts. Iedarbību varēs novērot jau pēc dažām nedēļām. Mycosan var lietot arī cukura diabēta slimnieki un bērni.

sastāvs

Mycosan ir unikāls, patentēts sastāvs, kas nogalina sēnītes, kuras izraisa nagu sēnīšinfekciju. Bez tam Mycosan spēj dziļi iekļūt nagā, panākot efektīvu sēnīšinfekcijas ārstēšanu. 

lietošana
Naga sēnīšinfekcijas ārstēšana:Uzklājiet Mycosan uz infekcijas skartā naga divas reizes dienā vismaz četras nedēļas ilgi bez pārtraukuma. Ļaujiet tam vienu minūti nožūt. Sāciet vīlēt nagus pēc 2 nedēļām. Piesardzīgi vīlējiet infekcijas skarto nagu vienu reizi nedēļā, izmantojot produktam pievienotās vīlītes. (Piezīme: lai novērstu infekcijas izplatību, izmantojiet katru atsevišķo nagu vīlīti tikai vienu reizi vienam nagam.)Lai panāktu veiksmīgu rezultātu, ārstēšanas kurss jāpabeidz pilnīgi! Ieteicams turpināt seruma uzklāšanu vienu reizi dienā, līdz nags pilnīgi atguvis savu normālo balto/sārto krāsu. Infekcijas skartajai daļai jāizaug no naga. Tam var būt nepieciešami daži mēneši. Pirmos rezultātus varēs novērot pāris nedēļu laikā. Pirms Mycosan uzklāšanas uz naga noņemiet jebkādu nagu laku un notīriet nagu. 
ražotājs

Serrix B.V., Nīderlande