Product
Thumb
Āda, Mati, Nagi

Naktssveces eļļa HealthAid ar E vitamīnu, 60 kapsulas

Eur 21,56 60 kapsulas
daudzums
Produkts nav pieejams

Naktssveces eļļa HealthAid ar E vitamīnu, 60 kapsulas Naktssveces eļļa ir bagāts omega-6 taukskābju, linolēnskābes un  gamma-linolēnskābes (GLS) avots (auksta spieduma eļļa, nesatur heksānu), kuras organisma uzņem tikai ar pārtiku vai uztura bagātinātājiem. Organisms konvertē GLS, hormoniem līdzīgā vielā – prostaglandīnā. Tas palīdz metabolisma procesiem, organismam darboties. GLS palīdz saglabāt. Vairāk par produktu

Piegāde
BEZ MAKSAS AR PASTA STACIJU

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem otrdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

IEVĒRĪBAI
Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu

Naktssveces eļļa HealthAid ar E vitamīnu, 60 kapsulas

 

Naktssveces eļļa ir bagāts omega-6 taukskābju, linolēnskābes un  gamma-linolēnskābes (GLS) avots (auksta spieduma eļļa, nesatur heksānu), kuras organisma uzņem tikai ar pārtiku vai uztura bagātinātājiem.

 

Organisms konvertē GLS, hormoniem līdzīgā vielā – prostaglandīnā. Tas palīdz metabolisma procesiem, organismam darboties. GLS palīdz saglabāt veselīgu ādu, kustīgas locītavas un citas metaboliskas funkcijas.

sastāvs

Naktssveces eļļa, kapsulas apvalks (modificētā ciete, mitrumuzturētājs: augu izcelsmes glicerīns, emulgators: karagināns) skābuma regulētājs (dinātrija fosfāts),

dabīgs vitamīns E (D-alfa-tokoferols), emulgators (lecitīns).

Nesatur ĢMO, raugu, lipekli (glutēnu), kviešus, šķiedrvielas, soju, cukuru, mākslīgas  krāsvielas, konservantus un aromatizētājus.

 

lietošana
Pieaugušiem un bērniem vecākiem par 6 gadiem, viena kapsula dienā ēšanas laikā,  pieaugušie, ja nepieciešams, var palielināt līdz divām kapsulām dienā,  vai kā ieteicis ārsts.

 

ražotājs

HealthAid Ltd., Lielbritānija

Skatīt reģistros