Paranit aerosols pret utīm un gnīdām, 100 ml + ķemme
Paranit aerosols pret utīm un gnīdām, 100 ml + ķemme
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Āda, Mati, Nagi

Paranit aerosols pret utīm un gnīdām, 100 ml + ķemme

Eur 13,86 100 ml + ķemme
daudzums
Paranit aerosols pret utīm un gnīdām, 100 ml + ķemme Paranit aerosolu ir ērti lietot, un tas ir ļoti efektīvs. Pateicoties aerosola formai, jūs varat Paranit izsmidzināt tieši tik, cik jums vajag, un tur, kur tas nepieciešams. PARANIT IZNĪCINA 100% GALVAS UTU UN GNĪDU! *PARANIT IR NR1. PRETUTU ZĪMOLS EIROPĀ ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR SMARTPOST ITELLA PAKU TERMINĀLI VAI PAKU PUNKTU. Brīdinām, piegādes kavējas!

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem otrdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Paranit aerosols pret utīm un gnīdām, 100 ml + ķemme Paranit aerosolu ir ērti lietot, un tas ir ļoti efektīvs. Pateicoties aerosola formai, jūs varat Paranit izsmidzināt tieši tik, cik jums vajag, un tur, kur tas nepieciešams. PARANIT IZNĪCINA 100% GALVAS UTU UN GNĪDU! *PARANIT IR NR1. PRETUTU ZĪMOLS EIROPĀ. *Klīniskajās pārbaudēs konstatēts, ka PARANIT nogalina visas utis. Lūdzu, lietojiet pietiekamu produkta daudzumu un rūpīgi izķemmējiet matus ar pievienoto ķemmi, lai atbrīvotos no visām gnīdām. PARANIT nesatur insekticīdus, tādēļ galvas utīm nevar izveidoties rezistence pret tā sastāvdaļām.
lietošana
1. solis. Izsmidziniet Paranit sausos matos,2. solis. Ļaujiet iedarboties 15 minūtes,3. solis. Izmazgājiet matus ar šampūnu, kā parasti,4. solis. Nosusiniet matus un rūpīgi izķemmējiet tos ar pievienoto smalkzaru ķemmi, lai atbrīvotos no beigtajām utīm un gnīdām. 
ražotājs

R.Bittner, Austrija