Product
Thumb
Āda, Mati, Nagi

Paranit šampūns + ķemme pret utīm un gnīdām, 200 ml

Eur 15,97 200 ml
daudzums
Paranit šampūns un ķemme pret utīm un gnīdām, 200 ml. PARANIT ir Nr. 1 pretutu zīmols Eiropā. Ar Paranit šampūnu tikt vaļā no utīm un gnīdām ir tikpat vienkārši kā izmazgāt matus. PARANIT iznīcina 100% galvas utu un gnīdu (klīniskajās pārbaudēs konstatēts, ka PARANIT nogalina visas utis). Lūdzu, lietojiet pietiekamu ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Paranit šampūns un ķemme pret utīm un gnīdām, 200 ml. PARANIT ir Nr. 1 pretutu zīmols Eiropā. Ar Paranit šampūnu tikt vaļā no utīm un gnīdām ir tikpat vienkārši kā izmazgāt matus. PARANIT iznīcina 100% galvas utu un gnīdu (klīniskajās pārbaudēs konstatēts, ka PARANIT nogalina visas utis). Lūdzu, lietojiet pietiekamu produkta daudzumu un rūpīgi izķemmējiet matus ar pievienoto ķemmi, lai atbrīvotos no visām gnīdām. PARANIT nesatur insekticīdus, tādēļ galvas utīm nevar izveidoties rezistence pret tā sastāvdaļām.
lietošana
1. solis. Rūpīgi ieziediet sausos matos Paranit šampūnu.2. solis. Ļaujiet iedarboties 10 minūtes.3. solis. Samitriniet matus, izveidojot putas, izmazgājiet un rūpīgi izskalojiet matus.4. solis. Nosusiniet matus un rūpīgi izķemmējiet tos ar pievienoto smalkzaru ķemmi, lai atbrīvotos no beigtajām utīm un gnīdām.5. solis. Pēc 7 dienām atkārtojiet šo procesu vēlreiz. Atkārtošana pēc šāda laika perioda nepieciešama, jo tas ir saistīts ar uts dzīves ciklu. 
ražotājs

R.Bittner, Austrija