Recreol 5% krēms, 50 g
Recreol 5% krēms, 50 g
Recreol 5% krēms, 50 g
Recreol 5% krēms, 50 g
Recreol 5% krēms, 50 g
Recreol 5% krēms, 50 g
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Āda, Mati, Nagi

Recreol 5% krēms, 50 g

Eur 6,67 50 g
daudzums

RECREOL krēma aktīvā viela ir dekspantenols, kas ietilpst brūču un čūlu ārstēšanai paredzēto zāļu grupā. Audos dekspantenols pārvēršas pantotēnskābē. Pantotēnskābe atjauno ādas elastību un veicina brūču dzīšanu. RECREOL krēmu lieto: virspusēju ādas bojājumu (nelielu ādas apdegumu un plīsumu, ādas nobrāzumu un sasprēgājumu), ādas iekaisuma (kas radies staru terapijas, fototerapijas vai ...

Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR SMARTPOST ITELLA PAKU TERMINĀLI VAI PAKU PUNKTU. Brīdinām, piegādes kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu

RECREOL krēma aktīvā viela ir dekspantenols, kas ietilpst brūču un čūlu ārstēšanai paredzēto zāļu grupā. Audos dekspantenols pārvēršas pantotēnskābē. Pantotēnskābe atjauno ādas elastību un veicina brūču dzīšanu. RECREOL krēmu lieto: virspusēju ādas bojājumu (nelielu ādas apdegumu un plīsumu, ādas nobrāzumu un sasprēgājumu), ādas iekaisuma (kas radies staru terapijas, fototerapijas vai ultravioletā starojuma iedarbības rezultātā) ārstēšanai.

sastāvs

Aktīvās vielas: Dexpanthenolum.  

lietošana
Ja nav noteikts citādi, dekspantenolu lieto plānā kārtiņā uz bojādās ādas virsmas vienu vai vairākas reizes dienā. Ārstēšanas ilgums ir atkarīgs no slimības rakstura un gaitas.  
ražotājs

Grindeks AS, Latvija

Skatīt reģistros