Product
Thumb
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Āda, Mati, Nagi

Salicilskābes šķīdums, 90 ml

Eur 4,63 90 ml
daudzums
Salicilskābes šķīdums, 90 ml Salicilskābes - RFF 20 mg/ml uz ādas lietojams šķīdums ir ieteicams pinņu ārstēšanai. Pinnes ir hroniski noritoša ādas slimība, kas skar tauku dziedzerus. Salicilskābei piemīt piņņu šķīdinošas īpašības. To lieto gan melno (komedonu), gan balto, gan juvenīlo (jaunības) piņņu ārstēšanai. Visatzītākais Salicilskābes - RFF 20 mg/ml ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Salicilskābes šķīdums, 90 ml Salicilskābes - RFF 20 mg/ml uz ādas lietojams šķīdums ir ieteicams pinņu ārstēšanai. Pinnes ir hroniski noritoša ādas slimība, kas skar tauku dziedzerus. Salicilskābei piemīt piņņu šķīdinošas īpašības. To lieto gan melno (komedonu), gan balto, gan juvenīlo (jaunības) piņņu ārstēšanai. Visatzītākais Salicilskābes - RFF 20 mg/ml uz ādas lietojama šķīduma pielietojums ir tieši melnās pinnes.
sastāvs
Aktīvās vielas: Aktīvā viela ir salicilskābe. 
lietošana
Salicilskābes - RFF 20 mg/ml uz ādas lietojamu šķīdumu lieto ārīgi. Salicilskābes - RFF 20 mg/ml uz ādas lietojamu šķīdumu nedrīkst lietot bērniem līdz 18 gadu vecumam. Piņņu gadījumā apziest bojātās vietas 2-3 reizes dienā. 
ražotājs

Rīgas farmaceitiskā fabrika, Latvija

Skatīt reģistros