Silicea Original gels ar biotīnu, 500 ml | internetaptieka.lv
Silicea Original gels ar biotīnu, 500 ml | internetaptieka.lv
Silicea Original gels ar biotīnu, 500 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Silicea Original gels ar biotīnu, 500 ml

22,69€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Silicea Original gels ar biotīnu, 500 ml. Original Silicea GEL+ BIOTIN ir koloidāla suspensija, kurā mikroskopiskas silīcija dioksīda daļiņas ir sīki izkliedētas ūdenī. Silīcijs silīcijskābes formā dabā ir plaši sastopams. Tas ir otrs biežāk sastopamais elements uz zemes. Visbiežāk dabā satopamais mikroelements ir skābeklis. Šī viela ir visur dabā, kur ...
Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Silicea Original gels ar biotīnu, 500 ml. Original Silicea GEL+ BIOTIN ir koloidāla suspensija, kurā mikroskopiskas silīcija dioksīda daļiņas ir sīki izkliedētas ūdenī. Silīcijs silīcijskābes formā dabā ir plaši sastopams. Tas ir otrs biežāk sastopamais elements uz zemes. Visbiežāk dabā satopamais mikroelements ir skābeklis. Šī viela ir visur dabā, kur nepieciešama izturība, elastība un elastīgums. Tas ir būtisks mikroelements visām dzīvajām būtnēm, un ir atrodams katrā šūnā mūsu ķermenī. Pēc 20 gadu vecuma, ķermenis zaudē savu spēju saglabāt silīciju (Si). Cilvēka organisms nespēj ražot silīciju (Si) pats. Vesela āda, stipri mati ir skaistuma ārējās pazīmes, kuras var stiprināt no iekšienes. Biotīns ir nozīmīgs matiem. Biotīns palīdz uzturēt matu veselību, gļotādas un ādas veselību. Dabisks skaistums neveidojas ātri: ādas atjaunošanai nepieciešamas 28 dienas, mati neaug ātrāk kā 1 cm mēnesī. Tāpēc ieteicams lietot silīcija dioksīdu ar biotīnu kursa veidā no 3 līdz 5 mēnešiem. Pasaulē labāk tirgotais oriģinālais silīcijs kopš 1968. gada.
sastāvs
ūdens, silīcija dioksīds, D- biotīns (H vitamīns).Nesatur piemaisījumus Nesatur konservantus Nesatur ĢMO Nav testēts uz dzīvniekiem Piemērots vegāniem un veģetāriešiem Nesatur lipekli un laktozi.  
lietošana
Pieaugušie un bērni vecāki par 12 gadiem, lietot vienu mērkaroti (15 ml) dienā, atšķaidīt ūdenī vai sulā.  Pirms lietošanas kārtīgi sakratīt.Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī. Izlietot 4 nedēļu laikā. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu! Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju! Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā!Diennakts deva 15 ml (1 tējkarote) 
ražotājs

ANTON HÜBNER GmbH & Co. KG, Vācija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 116 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi