Skin-Cap aerosols, 200 ml
Skin-Cap aerosols, 200 ml
Skin-Cap aerosols, 200 ml
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Skin-Cap aerosols, 200 ml

Drīz būs

Skin Cap aerosols, 200 ml Skin - Cap ieteicams pie ādas zvīņošanās, apsārtuma un niezes, kas rodas dažādu dermatoloģisku problēmu rezultātā. Skin - Cap ir efektīgs nehormonāls līdzeklis, izgatavots pēc oriģinālas tehnoloģijas. ātrs kosmētiskais efekts vienkārša un ērta lietošana nesatur kortikosteroīdus un citostātiķus neatstāj taukainas traipus uz drēbēm Skin - ...

Vairāk par produktu

Par produktu

Skin Cap aerosols, 200 ml Skin - Cap ieteicams pie ādas zvīņošanās, apsārtuma un niezes, kas rodas dažādu dermatoloģisku problēmu rezultātā. Skin - Cap ir efektīgs nehormonāls līdzeklis, izgatavots pēc oriģinālas tehnoloģijas. ātrs kosmētiskais efekts vienkārša un ērta lietošana nesatur kortikosteroīdus un citostātiķus neatstāj taukainas traipus uz drēbēm Skin - Cap var lietot ilgstoši, nebaidoties no blakusparādībām nedz bērniem, nedz pieaugušajiem. Preparāti ir aprobēti mūsu valstī un saņēmuši pozitīvu vērtējumu no vadošajiem Latvijas speciālistiem.

sastāvs

Zinci Piritionati 0,2% ,  Excipients q.s. 

lietošana
Pirms lietošanas vairākas reizes sakratīt flakonu. Izsmidzināt problemātiskajā ādas rajonā no 15 cm attāluma 3 sekunžu laikā (pie tam tiek noklāts apmēram plaukstas lieluma laukums, iztērējot 1 ml preparāta). Šādu ādas apstrādi atkārtot 2-3 reizes dienā.
ražotājs

Cheminova Internacional,S.,A., Spānija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 96 reizes