Dāvana
Skin-Cap šampūns, 75 ml
Skin-Cap šampūns, 75 ml
Skin-Cap šampūns, 75 ml
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Skin-Cap šampūns, 75 ml

8,92€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Skin-Cap ieteicams pie ādas zvīņošanās, apsārtuma un niezes, kas rodas dažādu dermatoloģisku problēmu rezultātā. Skin-Cap ir efektīgs nehormonāls līdzeklis, izgatavots pēc oriģinālas tehnoloģijas, kas izstrādāta Spānijas firmā Cheminova Internacional,S. ,A. Preparātu Skin-Cap galvenā darbīgā viela ir cinka piritionāts. Kompānijas Cheminova Internacional,S. ,A. laboratorijās ir izstrādātas un veiksmīgi tiek pielietotas sarežģītas ...

Vairāk par produktu
InternetAptieka.lv kosmētikas somiņa

InternetAptieka.lv kosmētikas somiņa

Pērkot kosmētikas produktus vismaz 49 EUR vērtībā, dāvanā kosmētikas somiņa ar produktiem.


InternetAptieka.lv kosmētikas somiņa

Dāvanas vērtība - Eur 0,00


Par produktu

Skin-Cap ieteicams pie ādas zvīņošanās, apsārtuma un niezes, kas rodas dažādu dermatoloģisku problēmu rezultātā. Skin-Cap ir efektīgs nehormonāls līdzeklis, izgatavots pēc oriģinālas tehnoloģijas, kas izstrādāta Spānijas firmā Cheminova Internacional,S. ,A. Preparātu Skin-Cap galvenā darbīgā viela ir cinka piritionāts. Kompānijas Cheminova Internacional,S. ,A. laboratorijās ir izstrādātas un veiksmīgi tiek pielietotas sarežģītas cinka piritionāta aktivācijas metodes molekulārā līmenī, kuru iedarbības pamatā ir fizikāli ķīmiski procesi. šīs unikālās metodes pavēra iespēju ievērojami paaugstināt cinka piritionāta aktivitāti un palielināt tā spēju iekļūt dziļākajos ādas slāņos. Preparātos iestrādātās virsmas aktīvās palīgvielas paaugstina ādas caurlaidību, nodrošinot pamatvielas ātru uzsūkšanos un nogādāšanu epidermas pamatslānī, kas arī paaugstina cinka piritionāta aktivitāti. Īpašie krēma un šampūna sastāvi palīdz novērst ādas niezi un nodrošina labu ādas hidratāciju, pasargājot to no izžūšanas. Cinka piritionātam piemīt pretmikrobu un pretsēnīšu aktivitāte, kas īpaši izteikta darbojoties pret Pytyrosporum ovale un Pytyrosporum orbiculare sēnītēm. Tās izraisa ādas iekaisumu un pastiprinātu lobīšanos, ko, kā zināms, novēro pie blaugznām, seborejas, psoriāzes u. t. t. Skin-Cap var lietot ilgstoši, nebaidoties no blakusparādībām nedz bērniem, nedz pieaugušajiem. Preparāti ir aprobēti mūsu valstī un saņēmuši pozitīvu vērtējumu no vadošajiem Latvijas speciālistiem. Priekšrocības: ātrs kosmētiskais efekts, vienkārša un ērta lietošana, nesatur kortikosteroīdus un citostātiķus, neatstāj taukainas traipus uz drēbēm.

sastāvs

Zinci Piritionati 1%, Mentholi 0,25%, Excipients q.s.  

lietošana
Jālieto reizi trīs dienās, iepriekš sakratot flakonu. Samitrināt matus, ieziest matos nedaudz šampūna un, masējot, saputot. Izskalot un ieziest atkārtoti, ļaujot produktam iedarboties 5 minūšu laikā. Rūpīgi izskalot.  
ražotājs

Cheminova Internacional,S.,A., Spānija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 47 reizes