Product
Thumb
Āda, Mati, Nagi

Skinoren krēms, 30 g

Eur 12,85 30 g
daudzums
Produkts nav pieejams

Skinoren krēms, 30 g Skinoren krēms ir zāles, ko lieto piņņu (aknes) ārstēšanai (gan iekaisušu, gan neiekaisušu piņņu formu). Skinoren iznīcina baktērijas (Propionibacterium acnes), kurām ir galvenā nozīme piņņu izraisīšanā. Tas arī samazina ādas raupjo un sacietējušo ādas šūnu augšanu, kas nosprosto ādas poras un tādējādi izraisa komedonu (melno un. Vairāk par produktu

Piegāde
BEZ MAKSAS AR PASTA STACIJU

Saņem otrdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu

Skinoren krēms, 30 g

 

Skinoren krēms ir zāles, ko lieto piņņu (aknes) ārstēšanai (gan iekaisušu, gan neiekaisušu piņņu formu).

 

Skinoren iznīcina baktērijas (Propionibacterium acnes), kurām ir galvenā nozīme piņņu izraisīšanā. Tas arī samazina ādas raupjo un sacietējušo ādas šūnu augšanu, kas nosprosto ādas poras un tādējādi izraisa komedonu (melno un balto piņņu) veidošanos.

 

Skinoren krēmu lieto arī melasmas ārstēšanai. Tas nomāc patoloģisko melanocītu, šūnu, kas izraisa tumšāku ādas pigmentāciju - melasmu, augšanu un dzīvotspēju.

 

sastāvs
Aktīvās vielas: Acidum azelaicum.

 


lietošana
Pirms Skinoren krēma lietošanas āda rūpīgi jānotīra ar ūdeni vai maigu ādu attīrošu līdzekli. Pirms Skinoren krēma uzziešanas ādai jābūt pilnīgi sausai. Skinoren krēms jāuzziež bojātajiem ādas rajoniem divas reizes dienā (no rīta un vakarā) un maigi jāierīvē ādā. Apmēram 2,5 cm krēma ir pietiekami visai sejas zonai.

 

ražotājs

Bayer Pharma AG, Vācija

Skatīt reģistros