Solcoseryl gels, 20 g
Solcoseryl gels, 20 g
Solcoseryl gels, 20 g
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Solcoseryl gels, 20 g

Drīz būs

Solcoseryl gels, 20 g Solcoseryl gels uzlabo mitrojošu, līpošu brūču attīrīšanos un tas arī paātrina dzīšanu. Gels parasti tiek lietots tādu nelielu ādas bojājumu kā nobrāzumu, sīku griezienu, skrāpējumu, vieglu apdegumu (pirmās un otrās pakāpes, piemēram, saules apdegumi, applaucējumi) un apsaldējuma čūlu ārstēšanai. Tikai ar ārsta atļauju to var lietot ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Solcoseryl gels, 20 g Solcoseryl gels uzlabo mitrojošu, līpošu brūču attīrīšanos un tas arī paātrina dzīšanu. Gels parasti tiek lietots tādu nelielu ādas bojājumu kā nobrāzumu, sīku griezienu, skrāpējumu, vieglu apdegumu (pirmās un otrās pakāpes, piemēram, saules apdegumi, applaucējumi) un apsaldējuma čūlu ārstēšanai. Tikai ar ārsta atļauju to var lietot kāju trofisko čūlu un citu traucētas asins cirkulācijas izraisītu ādas bojājumu ārstēšanai. Solcoseryl ziede ir taukaina un veido aizsargkārtiņu uz ādas. Tas uzlabo sausu brūču dzīšanu.

sastāvs

Aktīvās vielas: 1 g Solcoseryl gela satur:  8,30 mg teļa asiņu bezproteīnu dializāta, ķīmiski un bioloģiski standartizēta.Konservantus: 1.73 mg metilparahidroksibenzoātu (E 218), 0.27 mg propilparahidroksibenzoātu (E 216). 

lietošana
Pieaugušiem un bērniem: Solcoseryl gelu: uzklāt plānā kārtiņā 2 reizes dienā. Pirms zāļu aplikācijas izdalījumus no brūces nosusināt ar tīru marli vai dezinficējošu šķīdumu. Solcoseryl gels nav taukains un to var nomazgāt ar ūdeni. Ārstēšanās ilgums: kamēr sāk veidoties jauni ādas audi.Pieaugušiem un bērniem. Solcoseryl ziedi: uzklāj plānā kārtiņā 2 reizes dienā.Ārstēšanās ilgums: kamēr brūce pilnībā sadzijusi.Lietojiet devas, kas norādītas šajā lietošanas instrukcijā, vai kā noteicis ārsts. Ja Jumsliekas, ka zāļu efekts ir par vāju vai stipru, konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu. 
ražotājs

MEDA Pharma GmbH & Co. KG, Vācija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 398 reizes