Streptocīda ziede šķīstošā 50mg/g, 30 g
Streptocīda ziede šķīstošā 50mg/g, 30 g
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Āda, Mati, Nagi

Streptocīda ziede šķīstošā 50mg/g, 30 g

Eur 2,97 30 g
daudzums
Streptocīda ziede šķīstošā 50mg/g, 30 g. šķīstošā streptocīda 50mg/g ziede ir sulfanilamīdu grupas preparāts. Streptocīdam piemīt plašs antibakteriālās darbības spektrs. Preparāts darbojas bakteriostatiski. Uzklāts ādai, preparāts darbojas antibakteriāli, veicina ātrāku brūču sadzīšanu un eroziju epitelizāciju. šķīstošā streptocīda 50mg/g ziedei nepiemīt kairinoša darbība, tas neizraisa brūces un apkārtējas ādas kairinājumu. šķīstošā ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR SMARTPOST ITELLA PAKU TERMINĀLI VAI PAKU PUNKTU. Brīdinām, piegādes kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Streptocīda ziede šķīstošā 50mg/g, 30 g. šķīstošā streptocīda 50mg/g ziede ir sulfanilamīdu grupas preparāts. Streptocīdam piemīt plašs antibakteriālās darbības spektrs. Preparāts darbojas bakteriostatiski. Uzklāts ādai, preparāts darbojas antibakteriāli, veicina ātrāku brūču sadzīšanu un eroziju epitelizāciju. šķīstošā streptocīda 50mg/g ziedei nepiemīt kairinoša darbība, tas neizraisa brūces un apkārtējas ādas kairinājumu. šķīstošā streptocīda 50mg/g ziedi lieto inficētu brūču, I un II pakāpes apdegumu sadzīšanas paātrināšanai, kā arī furunkulu, karbunkulu, virspusēju piodermiju, piņņu, impetigo un citu strutainu ādas iekaisuma slimību gadījumos. Preparātu lieto arī sastrutojumu novēršanai ievainojumu gadījumos.
sastāvs
Aktīvās vielas: Sulfanilamidum.  
lietošana
Vienmēr lietojiet Šķīstošā streptocīda 50mg/g ziedi tieši tā, kā norādīts lietošanas instrukcijā vai arī kā ārsts Jums stāstījis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Pieaugušie un bērni( vecumā no 12 gadiem): ziedi uzklāj katru dienu 1-2 reizes dienā tieši bojājuma vietai zem marles pārsēja, vai ar ziedi piesūcina tamponus, kurus uzliek brūces virsmai. Ārstēšanas ilgums ir no dažām dienām līdz 2-3 nedēļām, atkarībā no ārstēšanas efektivitātes un zāļu panesamības. Bērni( vecumā līdz 12 gadiem): nav ieteicams. Gados vecākiem pacientiem: nav rekomendāciju par speciālām devām. Devas nieru mazspējas gadījumā: nav ieteicams, jo nav paredzēts  lietošanai nieru mazspējas gadījumā. Devas aknu mazspējas gadījumā: nav ieteicams, jo nav paredzēts lietošanai aknu mazspējas gadījumā. Ja Jums liekas, ka Šķīstošā streptocīda 50mg/g ziedes iedarbība ir par stipru vai par vāju, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu. 
ražotājs

AS "Ņižfarm" pārstāvniecība, Latvija

Skatīt reģistros