Product
Thumb
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Āda, Mati, Nagi

Urgo gels bojātiem nagiem 3.3 ml, 3.3 ml

Eur 17,62 3.3 ml
daudzums

Urgo bojātiem nagiem palīdz saglabāt Jūsu nagus veselīgus un skaistus. Urgo bojātiem nagiem satur hidroksipropilhitozānu, etanolu, ūdeni un piroktona olamīnu (octopirox). Hidroksipropilhitozāns ir dabiskas izcelsmes polimērs, kas aktīvi saistās naga struktūrā, tā stiprinot to. Pēc uzklāšanas, Urgo bojātiem nagiem veido aizsargājošu un stabilizējošu kārtiņu uz naga virsmas, kas pasargā nagu ...

Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu

Urgo bojātiem nagiem palīdz saglabāt Jūsu nagus veselīgus un skaistus. Urgo bojātiem nagiem satur hidroksipropilhitozānu, etanolu, ūdeni un piroktona olamīnu (octopirox). Hidroksipropilhitozāns ir dabiskas izcelsmes polimērs, kas aktīvi saistās naga struktūrā, tā stiprinot to. Pēc uzklāšanas, Urgo bojātiem nagiem veido aizsargājošu un stabilizējošu kārtiņu uz naga virsmas, kas pasargā nagu no mikrobioloģiskiem, fizikāliem (mitrums, mehāniska iedarbība) un ķīmiskiem aģentiem (deterģenti, šķīdinātāji). Preparāts iesūcas nagā, stabilizē tā struktūru un veicina veselīga, atjaunota un aizsargāta naga augšanu.

sastāvs

Hidroksipropilhitozāns, attīrīts ūdens, etanols.Konservants: piroktona olamīns (Octopirox) 0,5% 

lietošana
Urgo Bojātiem nagiem katru dienu uzklāj uz tīriem un sausiem nagiem. Tā otiņa ļauj ideāli uzklāt produktu naga virsmai, uz ādas apkārt nagam un zem naga gala. Preparāts ir bez smaržas un bez krāsas, nožūst ļoti ātri, viegli iesūcas naga struktūrā, nav nepieciešams šķīdinātājs tā noņemšanai. Vienkārša un ātra procedūra, kuras efektivitāte atkarīga arī no Jūsu uzcītības. Izveidojusies kārtiņa ir ūdenī šķīstoša, tādēļ preparātu vajadzētu uzklāt pirms gulētiešanas, lai tas pēc iespējas ilgāk atrastos uz nagiem. Urgo Bojātiem nagiem nav laka. Jūs varat uzklāt kosmētisko, krāsaino  nagu laku uz šīs aizsargājošās kārtiņas. Neaizmirstiet noņemt nagu laku pirms nākošās Urgo Bojātiem nagiem uzklāšanas.Urgo Bojātiem nagiem lietošanas efekts kļūst redzams līdz ar naga augšanu. Jo ātrāk Jūs sāksiet ārstēt bojāto zonu, jo ātrāk tā pazudīs. Vidēji nags aug - 1cm trīs mēnešos rokām un 1/3cm kājām. Ar vecumu nagu augšana kļūst lēnāka.Nagu stāvokļa uzlabošanās notiek divās fāzēs:Bojājuma izplatīšanās tiek apturēta. Nagam augot, bojātā zona tiek virzīta uz priekšu un tiks nogriezta, nagu apgriešanas laikā. BrīdinājumiKonsultējieties ar savu ārstu: Ja Jūsu naga apakšējā daļa izskatās bojāta,  Ja Jūsu nags nav bijis traumēts, bet ir melns.  Diabēta vai imūndeficīta gadījumā.Tikai ārīgai lietošanai uz nagiem.Nelietot uz brūcēm. Nenorīt.Viegli uzliesmojošs. Sargājiet no karstuma un atklātas liesmas.Aizveriet pudelīti tūlīt pēc lietošanas.Nelietot, ja Jums ir paaugstināta jutība pret jebkuru no preparāta sastāvdaļām.Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.Nelietot pēc derīguma termiņa beigām, kas norādīts uz iepakojuma.Iespējamās blakusparādībasĻoti retos gadījumos iespējams neliels kairinājums uzklāšanas vietā. 
ražotājs

URGO LABORATOIRES,Francija