Višņevska ziede - balzamiskais liniments, 30 g
Višņevska ziede - balzamiskais liniments, 30 g
Višņevska ziede - balzamiskais liniments, 30 g
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Višņevska ziede - balzamiskais liniments, 30 g

1,39€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Višņevska ziede - balzamiskais liniments, 30 g. Ādas bojājumu profilakses un kopšanas palīglīdzeklis. Bērzu darvu un kseroformu saturošam Višņevska balzamiskajam linimentam piemīt antiseptiskas, antibakteriālas, ādu kairinošas un pretiekaisuma īpašības. Tas veicina epitelizāciju un, pateicoties adsorbējošām un sausinošām īpašībām, profilaktiski novērš izgulējumu rašanos. Lieto kā palīglīdzekli abscesu, karbunkulu, furunkulu, lēni dzīstošu ...

Vairāk par produktu

Par produktu

Višņevska ziede - balzamiskais liniments, 30 g. Ādas bojājumu profilakses un kopšanas palīglīdzeklis. Bērzu darvu un kseroformu saturošam Višņevska balzamiskajam linimentam piemīt antiseptiskas, antibakteriālas, ādu kairinošas un pretiekaisuma īpašības. Tas veicina epitelizāciju un, pateicoties adsorbējošām un sausinošām īpašībām, profilaktiski novērš izgulējumu rašanos. Lieto kā palīglīdzekli abscesu, karbunkulu, furunkulu, lēni dzīstošu brūču, apdegumu un apsaldējumu granulācijas attīstības stadijā un izgulējumu kompleksai ārstēšanai. Neiesaka lietot nieru slimniekiem, kā arī organisma paaugstināta jutīguma gadījumos pret kādu no produkta sastāvdaļām. Višņevska balzamiskais liniments paredzēts kā profesionālai, tā arī pašlietošanai, un ir vienreizēji lietojams neinvazīvs līdzeklis.

lietošana
Lieto lokāli, uzklājot plānā slānī cietušām vietām vai uztriepjot 5 - 6-kārtīgi salocītam marles pārsējam, kuru maina pēc vajadzības. 
ražotājs

Altajvitamini, Krievija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 293 reizes