Product
Thumb
Gremošanas sistēma

Allocholum, 50 tabletes

Eur 2,97 50 tabletes
daudzums
Allocholum, 50 tabletes Allochol ir zāles žults veidošanās un izdales traucējumu ārstēšanai. Allochol lieto hroniska holecistīta (žultspūšļa iekaisums), nekomplicētas holelitiāzes (žultsakmeņu veidošanās), žultspūšļa diskinēzijas (nepilnīga žultspūšļa iztukšošanās, kuru izraisa pavājināta žultspūšļa motorika), postholecistektomijas sindroma (simptomi pēc ķirurģiskas žultspūšļa izņemšanas), zarnu hipotonijas (samazināts zarnu muskulatūras tonuss) izraisīta aizcietējuma, nekomplicētas žultspūšļa holesterozes ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Allocholum, 50 tabletes Allochol ir zāles žults veidošanās un izdales traucējumu ārstēšanai. Allochol lieto hroniska holecistīta (žultspūšļa iekaisums), nekomplicētas holelitiāzes (žultsakmeņu veidošanās), žultspūšļa diskinēzijas (nepilnīga žultspūšļa iztukšošanās, kuru izraisa pavājināta žultspūšļa motorika), postholecistektomijas sindroma (simptomi pēc ķirurģiskas žultspūšļa izņemšanas), zarnu hipotonijas (samazināts zarnu muskulatūras tonuss) izraisīta aizcietējuma, nekomplicētas žultspūšļa holesterozes (patoloģiska holesterīna izgulsnēšanās žultspūšļa audos) gadījumā. Ja šo zāļu lietošanas laikā Jūs nejūtat uzlabojumu vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar savu ārstu.
sastāvs
Aktīvās vielas: Sausais dzīvnieku žults pulveris, sausais ķiploku pulveris, nātres lapas un aktivētā ogle.Katra apvalkotā tablete satur 80 mg sausā dzīvnieku žults pulvera, pārrēķinot uz bezūdens vielu, 40 mg sausā ķiploku pulvera, 5 mg nātres lapu un 25 mg aktivētās ogles. 
lietošana
Pieaugušajiem 1 vai 2 tabletes trīs līdz četras reizes dienā pēc ēšanas, 3 līdz 4 nedēļas ilgi. Slimības saasināšanās gadījumā Allochol jālieto pa 1 tabletei divas līdz trīs reizes dienā, 1-2 mēnešus ilgi. Ja nepieciešams, ārstēšanas kursu var atkārtot 2 vai 3 reizes ar 3 mēnešu intervāliem. Lietošana bērniem un pusaudžiem:Allochol nevajadzētu lietot bērniem un pusaudžiem, kuri jaunāki par 18 gadiem, jo nav pietiekamas pieredzes par zāļu lietošanas drošību un efektivitāti. 
ražotājs

PJSC SIC, Ukraina

Skatīt reģistros