Clisma Lax taisnās zarnas fosfāta sāls klizma, 133 ml | internetaptieka.lv
Clisma Lax taisnās zarnas fosfāta sāls klizma, 133 ml | internetaptieka.lv
Clisma Lax taisnās zarnas fosfāta sāls klizma, 133 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Clisma Lax taisnās zarnas fosfāta sāls klizma, 133 ml

9,46€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Vienreizējās lietošanas medicīnas ierīce. CLISMA-LAX ir medicīnas ierīce, kas paredzēta taisnās zarnas klizmas veikšanai, kas ir viegli, ātri, droši un higiēniskā veidā veicama; tā ir ierīce, kas ir gatava lietošanai un tās izmantošana neprasa papildu aprīkojumu. CLISMA-LAX satur ūdens fizioloģisko šķīdumu, kas iepildīts ērtā mīkstā plastmasas flakonā. Tā aprīkota ar ...
Vairāk par produktu

Par produktu

Vienreizējās lietošanas medicīnas ierīce. CLISMA-LAX ir medicīnas ierīce, kas paredzēta taisnās zarnas klizmas veikšanai, kas ir viegli, ātri, droši un higiēniskā veidā veicama; tā ir ierīce, kas ir gatava lietošanai un tās izmantošana neprasa papildu aprīkojumu. CLISMA-LAX satur ūdens fizioloģisko šķīdumu, kas iepildīts ērtā mīkstā plastmasas flakonā. Tā aprīkota ar lubricējošu netraumatisku uzgali ievadīšanai taisnajā zarnā. Gan aktīvais sāls šķīdums, ko satur flakons, gan pats flakons, kas kalpo kā instruments klizmas veikšanai veido lietošanai gatavu CLISMA-LAX ierīci . Izmantojot CLISMA- LAX, klizmas veikšana vairs nav nepatīkama un apgrūtinoša. Tās lietošana ir ļoti ātra, praktiski veicama gan mājās, gan stacionārā, Lietošanai gatavā klizma ir zarnu tīrītājs, kas darbojas, palielinot ūdens saturu fēcēs un tādā veidā palīdz atbrīvoties no aizcietējumiem un iztīrot zarnu. To var lietot, lai atbrīvotos no aizcietējuma, kas radies pēkšņi, un gadījumos, kad nepieciešama zarnu tīrīšana, piemēram, pirms endoskopijas, zarnu operācijas vai rentgena pārbaudes, pirms un pēc resnās zarnas operācijas, dzemdībām, pirms proktoskopijas, sigmoidoskopijas vai kolonoskopijas un galvenokārt pirms taisnās zarnas radioloģiskiem izmeklējumiem.
lietošana
Pieaugušie un bērni vecāki par 12 gadiem: 1 flakons (133 ml deva) dienā, vai kā norādījis ārsts. Dažos īpaši klīnisko vajadzību gadījumos var ievadīt līdz 2 vai 3 flakoniem. Bērni vecumā no 3 līdz 12 gadiem: 1/2 flakona vai kā norādījis ārsts. Nelietot bērniem līdz 3 gadu vecumam.  CLISMA-LAX var izmantot istabas temperatūrā. 
ražotājs

Sofar S.a.P

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 110 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi