Essencikaps, 50 kapsulas
Essencikaps, 50 kapsulas
Essencikaps, 50 kapsulas
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Essencikaps, 50 kapsulas

7,67€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Essencikaps, 50 kapsulas Uztura bagātinātājs ar fosfolipīdiem. Esenciālo fosfolipīdu galvenais komponents ir fosfatidilholīns viena no svarīgākajām vielām, kas nepieciešama aknu funkcionālā stāvokļa uzturēšanai un atjaunošanai. Essencikaps ir ieteicams kā bioloģiski aktīva pārtikas piedeva aknu aizsardzībai un darbības uzturēšanai, to dezintoksikācijas aktivitātes stimulēšanai. veicina aknu šūnu reģenerāciju atjauno to fermentu aktivitāti ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Essencikaps, 50 kapsulas Uztura bagātinātājs ar fosfolipīdiem. Esenciālo fosfolipīdu galvenais komponents ir fosfatidilholīns viena no svarīgākajām vielām, kas nepieciešama aknu funkcionālā stāvokļa uzturēšanai un atjaunošanai. Essencikaps ir ieteicams kā bioloģiski aktīva pārtikas piedeva aknu aizsardzībai un darbības uzturēšanai, to dezintoksikācijas aktivitātes stimulēšanai. veicina aknu šūnu reģenerāciju atjauno to fermentu aktivitāti stabilizē žults fizikāli ķīmiskās īpašības rada hipoholesterīnēmisko un žultsdzenošo iedarbību Lietošana: akūts un hronisks hepatīts aknu ciroze; psoriāze aknu tauku deģenerācija (t. sk. cukura diabēts) dažādas ģenēzes lipīdu maiņas traucējumi kompleksajā terapijā un profilaksē Essencikaps lieto aknu šūnu bojājumu gadījumā, ko izraisa kai­tīgo vielu maksimāli pieļaujamo līmeņu pārsniegšana apkārtējā vidē; alkohola vai narkotiku intoksikācijas gadījumā, kā arī pret toksikozi grūtniecības laikā.

sastāvs

2 kaps./6 kaps.: Attīrīts lecitīns, kas pārrēķināts uz fosfolipīdiem  –  0.6 g/ 1.8 g ; kapsulai: želatīns; mitrumuzturētājs – glicerīns; krāsvielas – titāna dioksīds, dzelzs oksīdi; attīrīts ūdens. 

lietošana
Pa 2 kapsulām ēšanas laikā 2-3 reizes dienā. 
ražotājs

Minskinterkaps, Baltkrievija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 191 reizes