Product
Thumb
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Gremošanas sistēma

Eva/qu rektālās svecītes, 6 gb.

Eur 7,42 6 gb.
daudzums
Rektālās svecītes Eva/qu ar savu putojošo, stimulējošo darbību, noārda fekāliju masas sablīvējumu un veicina defekāciju. Atkārtoti lietojot, Eva/qu stimulē "slinkā" mehānisma rehabilitāciju. Svecītes Eva/qudarbojas tikai lokāli un nesatur vēdera izeju mīkstinošas vielas, kas absorbējoties varētu izsaukt kādas nevēlamas blakusparādības, tādēļ svecītes Eva/qu var lietot arī grūtniecības periodā, bērna zīdīšanas laikā ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem otrdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Rektālās svecītes Eva/qu ar savu putojošo, stimulējošo darbību, noārda fekāliju masas sablīvējumu un veicina defekāciju. Atkārtoti lietojot, Eva/qu stimulē "slinkā" mehānisma rehabilitāciju. Svecītes Eva/qudarbojas tikai lokāli un nesatur vēdera izeju mīkstinošas vielas, kas absorbējoties varētu izsaukt kādas nevēlamas blakusparādības, tādēļ svecītes Eva/qu var lietot arī grūtniecības periodā, bērna zīdīšanas laikā, atveseļošanās periodā, gados vecākiem cilvēkiem, personām ar kustību traucējumiem un guļošiem slimniekiem. Svecīšu Eva/qulietošana ir ieteicama zarnu iztukšošanai pirms ķirurģiskām, gastroenteroloģiskām, uroloģiskām operācijām un prokto-rektoskopijas.
sastāvs
Nātrija hidrokarbonāts un kālija bitartrāts, kas suspendēti ūdenī šķīstošā polietilēnglikolā. 
lietošana
Lietošana – pieaugušajiem un bērniem no 12 gadiem. Svecīti samitriniet ar ūdeni un ievadiet taisnās zarnas atverē, uzspiežot līdz pilnīgai ievadīšanai. Svecīte sāk nekavējoties kust, radot vēlmi pēc defekācijas. Svarīgi ir ļaut darbībai noritēt pilnībā! Kaut arī defekācijas sajūtas rodas jau tūlīt, ieteicams kustēties un izturēt līdz 10-15 minūtēm pēc svecītes ievadīšanas.