Product
Thumb
Gremošanas sistēma

Gastal, 60 tabletes

Eur 4,99 60 tabletes
daudzums
Produkts nav pieejams

Antacīds līdzeklis simptomātiskai hiperaciditātes mazināšanai, ar vai bez grēmām, kura saistīta ar kuņģa čūlu, gastrītu, atviļņa ezofagītu vai barības vada atveres trūci. . Vairāk par produktu

Piegāde
BEZ MAKSAS AR PASTA STACIJU

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu

Antacīds līdzeklis simptomātiskai hiperaciditātes mazināšanai, ar vai bez grēmām, kura saistīta ar kuņģa čūlu, gastrītu, atviļņa ezofagītu vai barības vada atveres trūci.

 

sastāvs
Aktīvās vielas: Alumīnija hidroksīds, magnija karbonāts un magnija hidroksīds. Katra tablete satur 450 mg alumīnija hidroksīda-magnija karbonāta gela un 300 mg magnija hidroksīda.

 


lietošana
Ja ārsts nav norādījis citādi, lieto pa 1 vai 2 tabletēm 4-6 reizes dienā (ne vairāk kā 8 tabletes 24 stundu laikā, ne ilgāk kā 2 nedēļas), vienu stundu pēc ēšanas un pirms gulētiešanas. Tādu pašu devu lieto grēmu gadījumā, nerēķinoties ar ēdienreizēm. Bērniem 6-12 gadu vecumā jālieto pusi no pieaugušo devas. Pirms norīšanas tabletei ļauj izšķīst mutē, tad zāles darbojas ātrāk un efektīvāk.

 

ražotājs

Teva Operations Poland Sp.z.o.o., Polija

Skatīt reģistros