Gastrotuss, 30 tabletes
Gastrotuss, 30 tabletes
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Gremošanas sistēma

Gastrotuss, 30 tabletes

Eur 11,15 30 tabletes
daudzums

Gastrotuss košļājamās tabletes samazina tādus simptomus kā kuņģa skābes un satura atgriešanās mutē, piroze (grēmas), globus pharyngeus (kamola vai svešķermeņa sajūta kaklā), deguna gļotādas iekaisums, atraugas, vēdera uzpūšanās, klepus, disfonija (balss aizsmakums); kā arī visus citus simptomus, kuru iemesls ir gastroezofageālā un/vai laringofaringeālā refluksa (atviļņa) slimība. Gastrotuss® tabletes palīdz gastroezofageālās ...

Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR SMARTPOST ITELLA PAKU TERMINĀLI VAI PAKU PUNKTU. Brīdinām, piegādes kavējas!

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem otrdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu

Gastrotuss košļājamās tabletes samazina tādus simptomus kā kuņģa skābes un satura atgriešanās mutē, piroze (grēmas), globus pharyngeus (kamola vai svešķermeņa sajūta kaklā), deguna gļotādas iekaisums, atraugas, vēdera uzpūšanās, klepus, disfonija (balss aizsmakums); kā arī visus citus simptomus, kuru iemesls ir gastroezofageālā un/vai laringofaringeālā refluksa (atviļņa) slimība. Gastrotuss® tabletes palīdz gastroezofageālās un/vai laringofaringeālās gļotādas atjaunošanai. Gastrotuss® tabletes samazina barības atrašanās laiku kuņģī.

sastāvs

Magnija algināts, simetikons, kālija bikarbonāts, sorbīts, mannīts, aromatizētājs, bezūdens dibāziskais kalcija fosfāts, kukurūzas ciete, silīcija dioksīds, magnija stearāts (iegūts no dārzeņiem), sukralozeBrīdinājumi un piesardzības noteikumi: Blakusparādību gadījumā pārtraukt lietošanu un konsultēties ar ārstu. • Nepārsniegt ieteiktās devas un sekot ārsta norādījumiem. • Gastrotuss® ir ieteicams lietot vismaz 1 stundu pirms vai pēc jebkuru zāļu lietošanas. • Nelietojiet šo produktu, ja oriģinālais iepakojums ir bojāts , vai ir pierādījumi par veiktām manipulācijām (piemēram, ja ir atkārtoti aplīmēts ar uzlīmēm). Iespējamās veiktās manipulācijas un/vai iepakojuma bojājumi var ietekmēt produkta drošības prasības. • Nelietot pēc derīguma termiņa beigām, kas norādīts uz iepakojuma. • Derīguma termiņš attiecināms uz produktu, kurš pirms atvēršanas ir pareizi uzglabāts. 

lietošana
Pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma: 1-2 tabletes pēc galvenās ēdienreizes un pirms gulētiešanas, vai sekot ārsta norādījumiem.
ražotājs

Via Laurentina