Gastrotuss baby sīrups, 200 ml
Gastrotuss baby sīrups, 200 ml
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Gremošanas sistēma

Gastrotuss baby sīrups, 200 ml

Eur 10,62 200 ml
daudzums
Gastrotuss Baby ir medicīniskais preparāts ar mehānisku darbību gastroezofageālā un/vai laringofaringeālārefluksa ārstēšanai zīdaiņiem un bērniem. Tas samazina tādus simptomus kā kuņģa skābes un barības vadaatvilnis, piroze (grēmas), kamola vai svešķermeņa sajūta kaklā, deguna un rīkles iekaisums, atraugas, vēderauzpūšanās, klepus, disfonija (balss aizsmakums); kā arī visus citus simptomus, kuru iemesls ir ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR SMARTPOST ITELLA PAKU TERMINĀLI VAI PAKU PUNKTU. Brīdinām, piegādes kavējas!

Saņem otrdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Gastrotuss Baby ir medicīniskais preparāts ar mehānisku darbību gastroezofageālā un/vai laringofaringeālārefluksa ārstēšanai zīdaiņiem un bērniem. Tas samazina tādus simptomus kā kuņģa skābes un barības vadaatvilnis, piroze (grēmas), kamola vai svešķermeņa sajūta kaklā, deguna un rīkles iekaisums, atraugas, vēderauzpūšanās, klepus, disfonija (balss aizsmakums); kā arī visus citus simptomus, kuru iemesls ir gastroezofageālāun/vai laringofaringeālā refluksa slimība. Gastrotuss Baby palīdz gastroezofageālās un/vai laringofaringeālās gļotādas reepitelizācijai. Gastrotuss Baby samazina barības atrašanās laiku kuņģī. Iekšķīgai lietošanai.
sastāvs
Magnija algināts, simetikons, fruktoze, ksantāna sveķi, D-pantenols, nātrija bikarbonāts, nātrijahidroksīds,metil-p-hidroksibenzoāts, propil-p-hidroksibenzoāts, dabīgie aromatizētāji, attīrīts ūdens.
lietošana
Pirms lietošanas sakratīt.Zīdaiņiem ar ķermeņa svaru mazāku par 5 kilogramiem: deva ir 2,5 – 3 ml, 5-10 minūtes pēc barošanas,vai sekot ārsta norādījumiem, ja preparāts ir nozīmēts savādāk. Ja atvilnis veidojas pēc preparāta lietošanas,papildus ievadīt 1 ml devu.Bērniem no 3 gadu vecuma: deva ir 5 ml pēc galvenās ēdienreizes un pirms gulētiešanas, vai sekot ārstanorādījumiem, ja preparāts ir nozīmēts savādāk.Bērniem no 12 gadu vecuma: deva ir 10-20 ml pēc galvenās ēdienreizes un pirms gulētiešanas, vai sekot ārstanorādījumiem, ja preparāts ir nozīmēts savādāk.
ražotājs

Via Laurentina