Gastrotuss baby sīrups, 200 ml
Gastrotuss baby sīrups, 200 ml
Gastrotuss baby sīrups, 200 ml
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Gastrotuss baby sīrups, 200 ml

Drīz būs

Gastrotuss® Baby ir medicīniskais preparāts ar mehānisku darbību gastroezofageālā un/vai laringofaringeālā refluksa  ārstēšanai zīdaiņiem un bērniem. Tas samazina tādus simptomus kā kuņģa skābes vai sārmainā satura atvilnis, piroze (grēmas), kamola vai svešķermeņa sajūta kaklā, deguna un rīkles iekaisums, atraugas, vēdera uzpūšanās, klepus, disfonija (balss aizsmakums); kā arī visus citus simptomus ...

Vairāk par produktu

Par produktu

Gastrotuss® Baby ir medicīniskais preparāts ar mehānisku darbību gastroezofageālā un/vai laringofaringeālā refluksa  ārstēšanai zīdaiņiem un bērniem. Tas samazina tādus simptomus kā kuņģa skābes vai sārmainā satura atvilnis, piroze (grēmas), kamola vai svešķermeņa sajūta kaklā, deguna un rīkles iekaisums, atraugas, vēdera uzpūšanās, klepus, disfonija (balss aizsmakums); kā arī visus citus simptomus, kuru iemesls ir gastroezofageālā un/vai laringofaringeālā refluksa slimība.Gastrotuss® Baby palīdz gastroezofageālās un/vai laringofaringeālās gļotādas reepitelizācijai.Gastrotuss® Baby samazina atrašanās laiku kuņģī. 

sastāvs

Magnija algināts, simetikons, fruktoze, ksantāna sveķi, D-pantenols, nātrija bikarbonāts, nātrija hidroksīds,metil-p-hidroksibenzoāts, propil-p-hidroksibenzoāts, dabīgie aromatizētāji, attīrīts ūdens. Nesatur glutēnu un laktozi.

lietošana
Zīdaiņi ar svaru zem 5 kilogramiem: 2,5-3 ml deva 5-10 minūtes pēc barošanas, vai sekot ārsta norādījumiem, ja preparāts ir nozīmēts savādāk. Ja atvilnis veidojas pēc preparāta lietošanas, papildus ievadīt 1 ml devu. Bērni līdz 3 gadiem: 5 ml deva pēc galvenās ēdienreizes un pirms gulētiešanas, vai sekot ārsta norādījumiem, ja preparāts ir nozīmēts savādāk. Bērni līdz 12 gadiem: 10-20 ml deva pēc galvenās ēdienreizes un pirms gulētiešanas, vai sekot ārsta norādījumiem, ja preparāts ir nozīmēts savādāk. Gastrotuss® Baby ir ieteicams lietot vismaz 1 stundu pirms vai pēc jebkuru zāļu lietošanas.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 158 reizes