Product
Thumb
Gremošanas sistēma

Hepasan Forte, 30 kapsulas

Eur 9,22 30 kapsulas
daudzums
Hepasan Forte, 30 kapsulas Hepasan Forte satur dabīgās vielas, kas palīdz nodrošināt normālu aknu veselību. Holīns palīdz nodrošināt normālu lipīdu un homocisteīna metabolismu, kā arī palīdz uzturēt normālu aknu darbību. Mārdadzis palīdz aizsargāt aknas no kaitīgajām vielām un palīdz uzturēt to veselības stāvokli. Savukārt artišoks palīdz uzturēt aknu veselību un ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu
Hepasan Forte, 30 kapsulas Hepasan Forte satur dabīgās vielas, kas palīdz nodrošināt normālu aknu veselību. Holīns palīdz nodrošināt normālu lipīdu un homocisteīna metabolismu, kā arī palīdz uzturēt normālu aknu darbību. Mārdadzis palīdz aizsargāt aknas no kaitīgajām vielām un palīdz uzturēt to veselības stāvokli. Savukārt artišoks palīdz uzturēt aknu veselību un pienene veicina normālu kuņģa un aknu funkciju.
sastāvs
Holīna bitartrāts, Mārdadža sēklu sausais ekstrakts (silimarīns 80%), Pienenes saknes sausais ekstrakts (4:1), Artišoka sausais ekstrakts (4:1). 
lietošana
Ieteicams lietot iekšķīgi pa 1 kapsulai 2 reizes dienā. Lietošanas ierobežojumi:Paaugstināta jutība (alerģija) pret kādu no produkta sastāvdaļām; Grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā – pēc konsultācijas ar ārstu. 
ražotājs

ES pēc SIA „Lotos Pharma” pasūtījuma

Skatīt reģistros