Product
Thumb
Gremošanas sistēma

Jogurt Vivo, 30 kapsulas

Eur 10,07 30 kapsulas
daudzumsJogurt Vivo, 30 kapsulas

Pienskābās baktērijas.

Katra Jogurt VIVO kapsula satur vismaz 2x109 KVV (koloniju veidojošās vienības) dzīvotspējīgu pienskābo baktēriju. No baktēriju dzīvotspējas ir atkarīga to aktivitāte un efektivitāte nonākot kuņģa-zarnu traktā. Sākot ar ražošanas procesu līdz nokļūšanai zarnu traktā, baktērijām jāpārvar dažādu ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktuJogurt Vivo, 30 kapsulas

Pienskābās baktērijas.

Katra Jogurt VIVO kapsula satur vismaz 2x109 KVV (koloniju veidojošās vienības) dzīvotspējīgu pienskābo baktēriju. No baktēriju dzīvotspējas ir atkarīga to aktivitāte un efektivitāte nonākot kuņģa-zarnu traktā. Sākot ar ražošanas procesu līdz nokļūšanai zarnu traktā, baktērijām jāpārvar dažādu faktoru iedarbība, piemēram, temperatūra un spiediens ražošanas procesa laikā, glabāšanas apstākļi, kuņģa skābes un žults iedarbība gremošanas procesa laikā.

Lai nodrošinātu optimālu baktēriju dzīvotspēju un efektivitāti Jogurt VIVO sastāvā esošās baktērijas ir aizsargātas ar Lallemand Inc. izstrādāto Bio-support tehnoloģiju augstas kvalitātes baktēriju celmu selekcijai un to stabilitātes uzlabošanai.
sastāvs
nesējviela: laktoze; kapsulas apvalks: želatīns; nesējviela: sūkalu pulveris (piens); Jogurta kultūra Rosell-94 (Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp.bulgaricus)*; Lactobacillus rhamnosus Rosell-11*; pretsalipes viela: taukskābju magnija sāļi (E470b); antioksidants: askorbīnskābe (E300).
*satur nelielu daudzumu sojas produktu
**ieteicamā diennakts deva
 
lietošana
Bērni, vecāki par 3 gadiem 1 kapsula dienā ēšanas laikā. Bērni, vecāki par 12 gadiem un pieaugušajiem pa 1 kapsulai 2 reizes dienā ēšanas laikā. Glabāt ledusskapī (temperatūrā no + 2 °C līdz + 8 °C).
 
ražotājs

AS Olainfarm, Olaine

Skatīt reģistros