Product
Thumb
Gremošanas sistēma

Kuņģa pilieni, 25 ml

Eur 2,79 25 ml
daudzums
Kuņģa pilieni, 25 ml.  Kuņģa pilieni ir augu izcelsmes zāles, ko lieto funkcionālu kuņģa-zarnu trakta gremošanas traucējumu gadījumos. Kuņģa pilieni satur 4 augu kombināciju ar atšķirīgu farmakoģiskās darbības spektru, lai dažādu cēloņu radītu funkcionālu gremošanas trakta traucējumu gadījumā panāktu labu ārstniecisko efektu.  Vilkogas un piparmētras tinktūrām piemīt gludās muskulatūras spazmas ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Kuņģa pilieni, 25 ml.  Kuņģa pilieni ir augu izcelsmes zāles, ko lieto funkcionālu kuņģa-zarnu trakta gremošanas traucējumu gadījumos. Kuņģa pilieni satur 4 augu kombināciju ar atšķirīgu farmakoģiskās darbības spektru, lai dažādu cēloņu radītu funkcionālu gremošanas trakta traucējumu gadījumā panāktu labu ārstniecisko efektu.  Vilkogas un piparmētras tinktūrām piemīt gludās muskulatūras spazmas mazinošas īpašības. Vērmeles tinktūra kā rūgtviela uzlabo apetīti un veicina gremošanas sulu izdalīšanos.  Baldriāna tinktūra, kas darbojas nomierinoši, rada labvēlīgu fonu iepriekš minēto komponentu ārstnieciskā efekta nodrošināšanai.  
sastāvs
Aktīvās vielas: 1 ml šķīduma satur 0,1 ml Vilkogas tinktūras, 0,2 ml Piparmētras tinktūras, 0,3 ml Vērmeles tinktūras un 0,4 ml Baldriāna tinktūras. 
lietošana
Pieaugušajiem ieteicamā reizes deva ir 15-20 pilieni.Pusaudžiem pēc 12 gadu vecuma un gados vecākiem cilvēkiem reizes devu vēlams samazināt par 2-5 pilieniem.Maksimālā dienas deva: 3 reizes devas. 
ražotājs

Rīgas farmaceitiskā fabrika, Latvija

Skatīt reģistros