-50%
Product
Thumb
Gremošanas sistēma

Lactobex Baby pulveris, 10 paciņas

Eur 10,78 Eur 5,39 10 paciņas
daudzums

Lactobex Baby pulveris, 10 paciņas Probiotiķis. Pienskābo un bifidobaktēriju komplekss ar vitamīniem B1, B2 un B6 Uztura bagātinātājs. Bērniem no 6 mēnešu vecuma. Lactobex Baby viena paciņa satur ne mazāk kā 1,0 miljardu (1x109) pienskābo un bifidobaktēriju kolonijas formējošās L. acidophilus, B. longum, S. thermophilus aizsargātas ar unikālu patentētu tehnoloģiju ...

Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu

Lactobex Baby pulveris, 10 paciņas Probiotiķis. Pienskābo un bifidobaktēriju komplekss ar vitamīniem B1, B2 un B6 Uztura bagātinātājs. Bērniem no 6 mēnešu vecuma. Lactobex Baby viena paciņa satur ne mazāk kā 1,0 miljardu (1x109) pienskābo un bifidobaktēriju kolonijas formējošās L. acidophilus, B. longum, S. thermophilus aizsargātas ar unikālu patentētu tehnoloģiju Duolac. Produkta sastāvā ir iekļautas tās pašas baktērijas, kas mīt cilvēka kuņģa-zarnu traktā.

lietošana
ieteicamā diennakts deva – 1 g (1 paciņa). Izmantojot tīras šķēres, nogrieziet paciņas galu. Lietojiet produktu tīrā veidā, pievienojiet to Jūsu bērna ēdienam vai dzērienam vai izšķīdiniet to Jūsu bērna piena/ūdens pudelītē. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Rekomendēts ilgstošai lietošanai.Lietojot antibiotiku terapijas laikā, starp Lactobex Baby un zāļu lietošanu ieteicams ievērot 2 stundu starplaiku. 
ražotājs

Cell Biotech International A/S, Dānija

Skatīt reģistros