Product
Thumb
Gremošanas sistēma

Macrobalans, 12g x 20 paciņas

Eur 7,78 12g x 20 paciņas
daudzums

MacroBalans - pulveris iekšķīgi lietojama šķīduma pagatavošanai aizcietējumu novēršanai. MacroBalans pulvera veidā satur makrogolu 4000 un tas tiek lietots, lai ārstētu īstermiņa vai hronisku aizcietējumu. MacroBalans ir drošs lietošanā, tā aktīvā viela makrogols ir inerta, ūdeni uzsūcoša viela, kas virzās cauri zarnu traktam, neuzsūcoties organismā. Kad makrogols tiek izšķīdināts ūdenī. Vairāk par produktu

Piegāde
BEZ MAKSAS AR PASTA STACIJU

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu

MacroBalans - pulveris iekšķīgi lietojama šķīduma pagatavošanai aizcietējumu novēršanai. MacroBalans pulvera veidā satur makrogolu 4000 un tas tiek lietots, lai ārstētu īstermiņa vai hronisku aizcietējumu. MacroBalans ir drošs lietošanā, tā aktīvā viela makrogols ir inerta, ūdeni uzsūcoša viela, kas virzās cauri zarnu traktam, neuzsūcoties organismā. Kad makrogols tiek izšķīdināts ūdenī, tas saista tikai uzņemto ūdeni un paliek zarnās. Makrogols neuzsūc ūdeni no organisma un zarnu trakta. Makrogols saista ūdeni, palielinot tā daudzumu zarnu traktā, kā rezultātā cietās fēces kļūst mīkstas, tādējādi veicinot normālu zarnu motoriku un vieglu, nesāpīgu vēdera izeju jeb defekāciju. Makrogols neietekmē ķermeņa šķidrumus, tas no organisma tiek izvadīts ar fēcēm.

 

sastāvs

Makrogols 4000. Produkts nesatur citas sastāvdaļas. Nesatur cukuru, laktozi.

 

lietošana
Pieaugušie un bērni no 8 gadu vecuma: 1 paciņu pulvera (12 g) izšķīdināt ūdens vai sulas glāzē 1-2 reizes dienā. Bērni no 4-7 gadu vecuma: 1paciņu pulvera (6 g) izšķīdināt ūdens vai sulas glāzē 1-2 reizes dienā. Bērni no 2-3 gadu vecuma: 1 paciņu pulvera (6 g) izšķīdināt ūdens vai sulas glāzē 1 reizi dienā.

 

ražotājs

Vitabalans