Olimp Labs Essentix, 30 kapsulas
Olimp Labs Essentix, 30 kapsulas
Olimp Labs Essentix, 30 kapsulas
Olimp Labs Essentix, 30 kapsulas
Olimp Labs Essentix, 30 kapsulas
Olimp Labs Essentix, 30 kapsulas
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Gremošanas sistēma

Olimp Labs Essentix, 30 kapsulas

Eur 9,01 30 kapsulas
daudzums

Kombinēts, augstas kvalitātes dabasvielu produkts, kas satur augstu koncentrāciju sojas pupiņu fosfolipīdu, tai skaitā fosfatidilholīnu un holīnu + A un E vitamīnus Flow Caps kapsulās. Galvenā fosfolipīdu sastāvdaļa, kas veido šūnu membrānas, ir fosfatidilholīns, savienojums, kas satur holīnu. Holīns palīdz nodrošināt normālu lipīdu (tauku) un homocisteīna vielmaiņu aknās, kā arī ...

Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR SMARTPOST ITELLA PAKU TERMINĀLI VAI PAKU PUNKTU. Brīdinām, piegādes kavējas!

Saņem parīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu

Kombinēts, augstas kvalitātes dabasvielu produkts, kas satur augstu koncentrāciju sojas pupiņu fosfolipīdu, tai skaitā fosfatidilholīnu un holīnu + A un E vitamīnus Flow Caps kapsulās. Galvenā fosfolipīdu sastāvdaļa, kas veido šūnu membrānas, ir fosfatidilholīns, savienojums, kas satur holīnu. Holīns palīdz nodrošināt normālu lipīdu (tauku) un homocisteīna vielmaiņu aknās, kā arī palīdz uzturēt normālu aknu darbību. Fosfolipīdi ir lipīdu grupa, kas ir galvenais visu organisma šūnu (arī aknu šūnu) membrānu būves elements. Essentix™ sastāvā esošo fosfolipīdu ķīmiskā struktūra atbilst organisma fosfolipīdu struktūrai. Raksturīgā fosfolipīdu divslāņu struktūra nodrošina, ka aknu šūnu membrānu darbības īpašības tiek saglabātas, kas palīdz uzturēt normālu aknu darbību. Īpašā FlowCaps kapsula nodrošina ātrāku un efektīvāku aktīvo vielu uzsūkšanos un izmantošanu organismā, saglabājot to augsto kvalitāti, aizsargājot tās no oksidācijas. Paredzēts lietošanai pieaugušajiem ar mērķi saglabāt un normalizēt aknu darbību, kā arī papildināt savu ikdienas uzturu ar fosfolipīdiem. Īpaši ieteicams tiem, kuru aknas ilgstoši ir pakļautas tādu nelabvēlīgu faktoru ietekmei kā neveselīga, taukaina pārtika, pārmērīga alkohola lietošana.

sastāvs

Sojas lecitīns, kas satur fosfolipīdus (70% fosfatidilholīns, 0,43% holīns), vidējo ķēžu triglicerīdu eļļa, DL-alfa-tokoferilacetāts (E vitamīns), retinilpalmitāts (A vitamīns), sojas tokoferola ekstrakts (D-α-tockoferols, D-β-tokoferols, D-γ-tokoferols, D-δ-tokoferols) (antioksidants), želatīns (kapsulas apvalks). 

lietošana
1- 2 kapsulas dienā vai pēc ārsta norādījumiem,  ēdienreizes laikā, uzdzerot pietiekamu ūdens daudzumu. Grūtniecības un zīdīšanas laikā pirms lietošanas konsultēties ar ārstu. Nelietot, ja ir paaugstināta jutība pret sojas pupiņas saturošiem produktiem vai pret kādu no sastāvdaļām. 
ražotājs

Olimp Laboratories Sp.z.o.o., Polija

Skatīt reģistros