Product
Thumb
Gremošanas sistēma

Protectis ar D3 vitamīnu bērniem, 10 tabletes

Eur 7,62 10 tabletes
daudzums
Produkts nav pieejams
BioGaia Protectis košļājamās tabletes bērniem ar D3 vitamīnu, 10 tabletes Protectis 10 Lactobacillus reuteri košļājamās tabletes ar D3 vitamīnu un apelsīnu garšu. Protectis košļājamās tabletes ir uztura bagātinātājs, kas satur Lactobacillus reuteri Protectis un D3 vitamīnu. Lactobacillus reuteri Protectis ir patentētas pienskābās baktērijas. Tas, ka baktērijas L. reuteri Protectis ir ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem otrdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu
BioGaia Protectis košļājamās tabletes bērniem ar D3 vitamīnu, 10 tabletes Protectis 10 Lactobacillus reuteri košļājamās tabletes ar D3 vitamīnu un apelsīnu garšu. Protectis košļājamās tabletes ir uztura bagātinātājs, kas satur Lactobacillus reuteri Protectis un D3 vitamīnu. Lactobacillus reuteri Protectis ir patentētas pienskābās baktērijas. Tas, ka baktērijas L. reuteri Protectis ir dabīgi sastopamas cilvēka organismā, nozīmē, ka tās ir unikāli pielāgotas uzturēties cilvēka organismā. L. reuteri veido daļu no zarnu floras. D vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz uzturēt normālu muskuļu darbību un kaulu veselību.
sastāvs
Apjoma palielinātājs: izomalts; saldinātājs: ksilīts; Lactobacillus reuteri DSM 17938 (L. reuteri Protectis®), palmu eļļa; taukskābju kalcija sāļi, apelsīnu aromatizētājs; D3 vitamīns (holekalciferols) un garšas pastiprinātājs: citronskābe. 
lietošana
1 tablete dienā. Viena tablete satur vismaz 100 milj. Lactobacillus reuteri Protectis® baktēriju un 10 μg D3 vitamīna (200% no uzturvielas atsauces vērtības). 
ražotājs

Farmasierra Manufacturing S.L., Spānija

Skatīt reģistros