Triphala Bowel Wellness, 60 kapsulas
Triphala Bowel Wellness, 60 kapsulas
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Gremošanas sistēma

Triphala Bowel Wellness, 60 kapsulas

Drīz būs

60 kapsulas
Kad būs? Gribu zināt pirmais!
Triphala Bowel Wellness, 60 kapsulas Emblikas augļa, Miroblāna augļa mizas un Terminālijas augļa mizas ekstrakti veicina gremošanas trakta veselību. Kompānijas Himalaya misija ir padarīt augus cilvēkiem pieejamus katrā mājā. Visi augu izcelsmes uztura bagātinātāji pagatavoti īpaši, lai sniegtu cilvēkiem labsajūtu, rūpētos par fizisko un garīgo dzīves kvalitāti. To mēs darām ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR SMARTPOST ITELLA PAKU TERMINĀLI VAI PAKU PUNKTU. Brīdinām, piegādes kavējas!

Saņem otrdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu
Triphala Bowel Wellness, 60 kapsulas Emblikas augļa, Miroblāna augļa mizas un Terminālijas augļa mizas ekstrakti veicina gremošanas trakta veselību. Kompānijas Himalaya misija ir padarīt augus cilvēkiem pieejamus katrā mājā. Visi augu izcelsmes uztura bagātinātāji pagatavoti īpaši, lai sniegtu cilvēkiem labsajūtu, rūpētos par fizisko un garīgo dzīves kvalitāti. To mēs darām ar zinātnes palīdzību. Terminālijas augļa mizas ekstrakts palīdz aizcietējuma gadījumos un pie pastiprinātas gāzu veidošanās.
sastāvs
2 kapsulās: Ārstniecības Emblikas augļa sausais ekstrakts 166,68 mg, Mirobalāna augļa mizas sausais ekstrakts 166,66 mg un Terminālijas augļa mizas sausais ekstrakts –  166,66 mg, (emulgators) mikrokristāliskā celuloze, (kapsula) ( biezinātājs)  hidroksipropilmetilceluloze, ūdens, (glazētājviela) magnija stearāts, (pretsalipes viela) silīcija dioksīds.  
lietošana
1 kapsula 2 reizes dienā pēc ēšanas uzdzerot ūdeni. 
ražotājs

The Himalaya Drug Company, Indija

Skatīt reģistros